Жетісай ауданының Жетісай қаласы Ә.Қашаубаев көшесінен бастап Жүнісходжаев көшесін Абай көшесінің қиылысына дейін және Әйтеке би көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданының Жетісай қаласы әкiмiнiң 2020 жылғы 20 наурыздағы № 62 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 наурызда № 5515 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 02-03/107 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жетісай ауданының Жетісай қаласы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданы, Жетісай қаласы, Жүнісходжаев көшесі № 56 үй тұрғыны Березина Диананың өз иелігіндегі 1 (бір) бас иттің құтыру ауруымен ауруына байланысты Жетісай ауданының Жетісай қаласы, Ә.Қашаубаев көшесінен бастап Жүнісходжаев көшесін Абай көшесінің қиылысына дейін және Әйтеке би көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Жетісай ауданының "Жетісай қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында Қазақстан Республикасы нормативтік - құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданыәкімдігінің интернет - ресурсына қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай қаласы әкімі: Т. Елшибаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц от А. Кашаубаева по улице Жунисходжаева до перекрестка улиц Абай и Айтеке би в городе Жетысай Жетысайского района
Решение акима города Жетысай Жетысайского района Туркестанской области от 20 марта 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 марта 2020 года № 5515
В соответсвие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", и на основании представления руководителя Жетысайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 марта 2020 года за № 02-03/107 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким города Жетысай Жетысайского района РЕШИЛ:
1. В связи с нахождением собаки с бешенством у гражданки Д. Березиной проживающей по улице Жунисходжаева дом № 56, города Жетысай, Жетысайского района, установить ограничетельные мероприятия на территории улиц от А. Кашаубаева по улице Жунисходжаева до перекрестка улиц Абай и Айтеке би в городе Жетысай, Жетысайского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жетысай" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайскогорайона;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима города Жетысай Т. Елшибаев