Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Қызылқұм ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 16 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 10 ақпанда № 5412 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Жетісай ауданы Қызылқұм ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқұм ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Первомайское елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Алаш атауы;
2) Первомайское елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге -Түркістан атауы;
3) Қызылту елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Едіге атауы;
4) Қызылқұм елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Күлтегін атауы;
2. "Қызылқұм ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешімнің алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқұм ауылдық округі әкімі Н. Койлыбеков

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Кызылкум Жетысайского района Туркестанской области от 10 февраля 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 февраля 2020 года № 5412
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Кызылкум Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Кызылкум следующие наименования:
1) безымянной улице в населенном пункте Первомайское - наименование Алаш;
2) безымянной улице в населенном пункте Первомайское - наименование Туркестан;
3) безымянной улице в населенном пункте Кызылту - наименование Едиге;
4) безымянной улице в населенном пункте Кызылкум - наименование Култегин;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Кызылкум" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кызылкум Н. Койлыбеков