Шығыс Қазақстан облысы әкiмдiгiнің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 90 "Шығыс Қазақстан облысының агроөнеркәсiптік кешені саласында инновациялық жобаларды iрiктеудi ұйымдастыру қағидаларын бекiту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 82 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 6773 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 7-бабы 2-тармағының 10-1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкiмдiгiнің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 90 "Шығыс Қазақстан облысының агроөнеркәсiптік кешені саласында инновациялық жобаларды iрiктеудi ұйымдастыру қағидаларын бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4531 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде және 2016 жылғы 20 мамырда "Дидар", 2016 жылғы 19 мамырда "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидаларында:
7-тармақ мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) инновациялық жобаны іске асыруға зияткерлік меншік құқығын растайтын құжат;";
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"26. Қаражаттар шартта көзделген мақсаттық бағытына сәйкес қатаң пайдаланылады.";
29-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"29. Жобаны іске асыру кезінде пайдаланылатын инновациялық зертханалық жабдықты сатып алуды қоспағанда, негізгі құралдарды, ауылшаруашылық жануарларын, генетикалық материалды, басқа да шығыс материалдарын және өндірістік шығындарды (жанар-жағармай материалдарын, тұқымдық материалды, қосалқы бөлшектерді, басқаларды) сатып алуға, ғимараттар мен құрылыстарды ұстауға байланысты шығындар іс-шараларды іске асыруға қатысатын агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің өз қаражаттары есебінен жабылады.".
2. Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен:

О внесении изменений и дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 1 апреля 2016 года № 90 "Об утверждении правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 марта 2020 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2020 года № 6773
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 10-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Восточно-Казахстанский акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 1 апреля 2016 года № 90 "Об утверждении правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Восточно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4531, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 мая 2016 года и газетах "Дидар" от 20 мая 2016 года, "Рудный Алтай" от 19 мая 2016 года) следующие изменения и дополнение:
в правилах организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Восточно-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) документ, подтверждающий право интеллектуальной собственности на реализацию инновационного проекта;";
пункт 26 изложить в следующей редакции:
"26. Средства используются строго в соответствии с целевым назначением, предусмотренным договором.";
пункт 29 изложить в следующей редакции:
"29. Затраты, связанные с приобретением основных средств, сельскохозяйственных животных, генетического материала, других расходных материалов и производственных затрат (горюче-смазочные материалы, семенной материал, запасные части, другие), содержанием зданий и сооружений, покрываются за счет собственных средств субъектов агропромышленного комплекса, участвующих в реализации мероприятий, за исключением приобретения инновационного лабораторного оборудования, используемого при реализации проекта.".
2. Управлению сельского хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарда ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д.Ахметов