Бородулиха ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 387 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7913 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 22.02.2023 № 57 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 22.02.2023 № 57 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 - бабының 3 - тармағына, 27 - бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда ережесінің 102 - тармағына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар белгіленсін.
2. "Бородулиха ауданының кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми түрде жариялауға жіберілуін;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха ауданы әкімі К. Бичуинов
Әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 387 қаулысына қосымша
Бородулиха ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындардың тізбесі.
№
Әкімшілік-аумақтық бірлік атауы
Орналасқан жері
1
Бородулиха ауылдық округі
Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 94 "Аян" кафесі мен автобус бекетінің арасындағы алаң.
2
Андреевка ауылдық округі
Михайличенково ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 34 "Удача" дүкенінің жанында.
3
Белағаш ауылдық округі

Об определении мест для осуществления выездной торговли по Бородулихинскому району
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2020 года № 7913
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 8, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли по Бородулихинском району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства, промышленности и туризма Бородулихинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бородулихинского района К. Бичуинов
Приложение
к постановлению акимата
от 30 ноября 2020 года
№ 387
Перечень мест для осуществления выездной торговли по Бородулихинскому району.
№
Наименование административно-территориальной единицы
Место расположение
1
Бородулихинский сельский округ
село Бородулиха, улица Тәуелсіздік № 94 площадка между кафе "Аян" и автобусной станцией.
2
Андреевский сельский округ
село Михайличенково, улица Абая Кунанбаева № 34 возле магазина "Удача".
3
Бель-Агачский сельский округ

Белағаш ауылы, Орталық көшесі № 78 "Болашақ" дүкенінің жанында; Зенковка ауылы, Дружба көшесі № 3/1 "Тұлпар" дүкенінің жанында.
4
Бақы ауылдық округі
Коростели ауылы Бакинская көшесі № 13; Ауыл станциясы, 1 Май көшесі № 56.
5
Дмитриевка ауылдық округі
Дмитриевка ауылы, Кирова көшесі № 23 "Максим" дүкенінің жанында.
6
Зубаир ауылдық округі
Зубаир ауылы, Ақжол көшесі № 32.
7
Жерновка ауылдық округі
Жерновка ауылы, Кирова көшесі № 3.
8
Жезкент кенті
Жезкент кенті, Молодежная көшесі № 1/1 базардың жанында.
9
Красный Яр ауылдық округі
Красный Яр ауылы, Ленин көшесі № 33-35 арасы; Уба-Форпост ауылы, Ленин көшесі № 26.
10
Құнарлы ауылдық округі
Песчанка ауылы, Достық көшесі № 5 "Елена" дүкенінің жанында; Жарбұлақ ауылы, Мостовая көшесі 3/1 "Көктем" дүкенінің жанында.
11
Новопокровка ауылдық округі
Новопокровка ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 58 "Батима" кафесінің жанында.
12
Новошульба ауылдық округі
Новошульба ауылы, Гагарина көшесі № 121 "Мираж" ғимаратының алдында.
13
Новодворовка ауылдық округі
Ивановка ауылы, Молодежная көшесі № 60 "Угловой" дүкенінің жанында.
14
Подборный ауылдық округі
Камышенка ауылы, Мира көшесі № 40.
15
Переменовка ауылдық округі
Переменовка ауылы, Болашақ көшесі № 55 б "Айназ-2" дүкенінің жанында; Андроновка ауылы, Ивановская көшесі № 21/1; Орловка ауылы, Победа көшесі № 4 "Ольга" дүкенінің жанында.
16
Петропавловка ауылдық округі

село Бель-Агач, улица Орталык № 78 возле магазина "Болашақ"; село Зенковка, улица Дружба № 3/1 возле магазина "Тұлпар".
4
Бакинский сельский округ
село Коростели, улица Бакинская № 13; станция Аул, улица 1 Мая № 56.
5
Дмитриевский сельский округ
село Дмитриевка, улица Кирова № 23 возле магазина "Максим" .
6
Зубаирский сельский округ
село Зубаир, улица Ақжол № 32;
7
Жерновский сельский округ
село Жерновка, улица Кирова № 3;
8
поселок Жезкент
поселок Жезкент, улица Молодежная № 1/1 возле рынка.
9
Красноярский сельский округ
село Красный Яр, улица Ленина между № 33-35; село Уба-Форпост, улица Ленина № 26.
10
Кунарлинский сельский округ
село Песчанка, улица Достық № 5 возле магазина "Елена"; селе Жарбулак, улица Мостовая 3/1 возле магазина "Көктем".
11
Новопокровский сельский округ
село Новопокровка, улица Тәуелсіздік № 58 возле кафе "Батима".
12
Новошульбинский сельский округ
село Новая Шульба, улица Гагарина № 121 перед зданием "Мираж".
13
Новодворовский сельский округ
село Ивановка, улица Молодежная № 60 возле магазина "Угловой".
14
Подборный сельский округ
село Камышенка, улица Мира № 40.
15
Переменовский сельский округ
село Переменовка, улица Болашақ № 55 б возле магазина "Айназ-2"; село Андроновка, улица Ивановская № 21/1; село Орловка, улица Победа № 24 возле магазина "Ольга".
16
Петропавловский сельский округ

Петропавловка ауылы, Агиманова көшесі № 100 және 102.
17
Степной ауылдық округі
Шелехова ауылы, Школьная көшесі № 40.
18
Таврия ауылдық округі
Буркотово ауылы, Школьная көшесі № 1 "Венера" дүкенінің жанында; Сахновка ауылы, Молодежная көшесі № 16 "Александра" дүкенінің жанында.

село Петропавловка, улица Агиманова № 100 и 102.
17
Степной сельский округ
село Шелехово, улица Школьная № 40.
18
Таврический сельский округ
село Буркотово, улица Школьная № 1 возле магазина "Венера"; село Сахновка, улица Молодежная № 16 возле магазина "Александра".