Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің елді мекендерінде шектеу іс - шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 7021 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің 25.12.2020 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 272 ұсынысы негізінде, Новодворовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі подхоз Березовка, санаторий Березовка және "Жумагулов" шаруа қожалығы елді мекендеріндегі ірі қара мал арасында созылмалы инфекциялық бруцеллез ауруына қарсы ветеринарлық-санитарлық іс – шараларды жүргізу және ошақты жою үшін шектеу іс – шаралары енгізілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новодворовка ауылдық
округінің әкімі
М. Досмагамбетова

Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Новодворовского сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2020 года № 7021. Утратило силу - решением акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 8
Сноска. Утратило силу - решением акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 22 апреля 2020 года № 272, аким Новодворовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия для ликвидации очага и проведения ветеринарно – санитарных мероприятий против хронического инфекционного заболевания бруцеллез, среди крупного рогатого скота в населенных пунктах: подхоз Березовка, санаторий Березовка и крестьянского хозяйства "Жумагулов" Новодворовского округа Бородулихинского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Новодворовского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бородулихинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новодворовского сельского округа М. Досмагамбетова