Шектеу іс – шараларын алу және "Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің Петропавловка ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қазанда № 7615 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 – бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық испекторының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 687 ұсынысы негізінде, Петропавловка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің Петропавловка ауылында ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруын сауықтыру бойынша ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс – шаралары алынсын.
2. "Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің Петропавловка ауылында шектеу шараларын белгілеу туралы" Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6408 тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда "Аудан тынысы", "Пульс района" аудандық газеттерінде және 2019 жылғы 24 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн
ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) оның ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Петропавловского сельского округа Бородулихинского района Восточно – Казахстанской области от 13 декабря 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Петропавловка Петропавловского сельского округа Бородулихинского района"
Решение акима Петропавловского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 октября 2020 года № 7615
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Бородулихинского района от 30 сентября 2020 года № 687, аким Петропавловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по оздоровлению инфекционного заболевания бруцеллез, среди крупного рогатого скота в селе Петропавловка Петропавловского сельского округа Бородулихинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Петропавловского сельского округа Бородулихинского района от 13 декабря 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Петропавловка Петропавловского сельского округа Бородулихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6408, опубликовано от 27 декабря 2019 года в районных газетах "Аудан тынысы", "Пульс района" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 декабря 2019 года.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Бородулихинского района Восточно – Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бородулихинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавловка ауылдық округінің әкімі М. Жунусов

4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Петропавловского сельского округа М. Жунусов