Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Багратион ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 7594 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Багратион ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Багратион ауылдық округі әкімінің 23.12.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 16маусымдағы № 01-26/344 ұсынысына сәйкес, Багратион ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі-қара мал арасында құтыру ауруының пайда болуына байланысты, Привольное ауылының солтүстік-шығысында орналасқан "Синие горы" жайылымы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Багратион ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының белгіленген заңнамалық тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін Ұлан ауданының аумағында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ұлан ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Чурбанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Багратионовского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 10 сентября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 сентября 2020 года № 7594. Утратило силу решением акима Багратионовского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Багратионовского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 июня 2020 года № 01-26/344, аким Багратионовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории пастбища "Синие горы", расположенного северо-восточнее от села Привольное, в связи с возникновением заболевания бешенство крупно-рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Багратионовского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Чурбанов