2020-2021 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № 193 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 6342 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы №122 "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №13418 болып тіркелген) бұйрығын басшылыққа ала отырып Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2020 – 2021 оқу жылында жергілікті бюджет қаражаты есебінен жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесін бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.А.Мыңбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары С.Р.Егізбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 14 тамыздағы
№ 193 қаулысымен бекітілген
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2020 – 2021 оқу жылында жергілікті бюджет қаражаты есебінен жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесі
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарламалары топтарының атауы
Саны
Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастырылатын жоғары оқу орындары

Об утверждении перечня высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2020-2021 учебный год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 августа 2020 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 августа 2020 года № 6342
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года №122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13418) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием за счет средств местного бюджета по Западно-Казахстанской области на 2020-2021 учебный год.
2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" (Мынбаева А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Егизбаева С.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 14 августа 2020 года № 193
Перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием за счет средств местного бюджета по Западно-Казахстанской области на 2020-2021 учебный год
Код и классификация направлений подготовки
Код группы образовательных программ
Наименование групп образовательных программ
Количество
Высшие учебные заведения, в которых размещается государственный заказ

6B01 Педагогикалық ғылымдар
1
6В015 Жаратылыстану пәндері бойынша мұғалімдерді даярлау
В009
Математика мұғалімдерін даярлау
5
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын
2
6В017 Тілдер және әдебиет бойынша мұғалімдерді даярлау
В017
Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті
6
6B02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
3

6B01 Педагогические науки
1
6В015 Подготовка учителей по естественнонаучным предметам
В009
Подготовка учителей математики
5
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан
2
6В017 Подготовка учителей по языкам и литературе
В017
Русский язык и литература с нерусским языком обучения
6
6B02 Искусство и гуманитарные науки
3

6В022 гуманитарлық ғылымдар
В033
Дінтану және теология
4
"Нұр-Мүбарак" Египет ислам мәдениеті университеті
6B10 Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету (медицина)
4
6В101 Денсаулық сақтау
В086
Жалпы медицина
60
"Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
5
6В101 Денсаулық сақтау
В089
Қоғамдық денсаулық сақтау
25

6В022 Гуманитарные науки
В033
Религия и теология
4
Египетский университет исламской культуры "Нұр-Мүбарак"
6B10 Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
4
6B101 Здравоохранение
В086
Общая медицина
60
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский медицинский университет имени Марата Оспанова"
5
6B101 Здравоохранение
В089
Общественное здравоохранение
25