Орал қаласы әкімінің 2019 жылғы 6 наурыздағы № 12 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 09 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 6100 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Орал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласы әкімінің 2019 жылғы 6 наурыздағы № 12 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5556 тіркелген, 2019 жылы 11 наурызында Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Орал қаласы әкімі аппаратының басшысы (И.Джазыкбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары М.Мүлкәйға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі А. Шыныбеков

О признании утратившим силу решения акима города Уральск от 6 марта 2019 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2020 года № 6100
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Уральск РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Уральск от 6 марта 2019 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5556, опубликованное 11 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима города Уральска (И.Джазыкбаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Уральск Мулкай М.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Уральска А. Шыныбеков