Бәйтерек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы №334 "Бәйтерек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 62 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 6438 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бәйтерек аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы №334 "Бәйтерек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5661 тіркелген, 2019 жылы 27 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Бисакаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Бәйтерек аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
___________Е.Абдулов
"___"__________2020 жылы
Аудан әкiмiнiң
2020 жылғы 27 қазандағы
№ 62 шешiмiне қосымша
Аудан әкiмiнiң
2019 жылғы 13 мамырдағы
№ 334 шешiмiне қосымша
Бәйтерек ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№п/п
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекаралары
Дауыс беру үшін учаскесінің орналасқан жері
1
№155
Переметный ауылы, Борисюк, Жабаев, Молдағалиев, Элеваторная, Сенная, КССР 60 жылдығы, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, Зоя Космедемьянская, Мәншүк Мәметова, Абай, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, Жеңіс көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі № 6 үйден, Әуезов көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 89 үйге дейін, Әуезов көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Приречной көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 49 үйге дейін, Приречной көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі № 9 үйден № 41 үйге дейін көшелерінен басқалары.
Переметный ауылы, Гагарин көшесі №60А, аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
2
№156
Переметный ауылы, Борисюк, Жабаев, Молдағалиев, Элеваторная, Сенная, КССР 60 жылдығы, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, Зоя Космедемьянская, Мәншүк Мәметова, Абай, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, Жеңіс көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Жеңіс көшесінің жұп бетіндегі № 6 үйден, Әуезов көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 89 үйге дейін, Әуезов көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Приречной көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 49 үйге дейін, Приречной көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі № 9 үйден № 41 үйге дейін көшелері, Забродин ауылы.
Переметный ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі №79, "Жеңіс" кинотеатрының ғимараты.
3
№157
Калинин ауылы.
Калинин ауылы, Фрунзе көшесі №7, "Достық" мәдениет үйінің ғимараты.
4
№158
Қаражар ауылы, Поливное ауылы.
Қаражар ауылы, Самал көшесі №92, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Қаражар жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
5
№159
Болашақ ауылы.
Болашақ ауылы, Жас Қыран көшесі №92, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Киров негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6
№162
Зеленое ауылы.
Зеленое ауылы, Кооперативная көшесі №35, ауылдық клубтың ғимараты.
7
№163
Егіндібұлақ ауылы, Алмалы ауылы.
Егіндібұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі №8, ауылдық клубтың ғимараты.
8
№164

О внесении изменения в решение акима района Бәйтерек от 13 мая 2019 года №334 "Об образовании избирательных участков на территории района Бәйтерек"
Решение акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 октября 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 октября 2020 года № 6438
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с территориальной избирательной комиссией района Бәйтерек, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Бәйтерек от 13 мая 2019 года №334 "Об образовании избирательных участков на территории района Бәйтерек" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5661, опубликованное 27 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Бәйтерек" обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Е.Бисакаева.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии района Бәйтерек
_____________Е.Абдулов
"___"__________2020 год
Аким района М. Токжанов
Приложение
к решению акима района
от 27 октября 2020 года № 62
Приложение
к решению акима района
от 13 мая 2019 года № 334
Избирательные участки на территории района Бәйтерек
№ п/п
Номер избира ельного участка
Границы избирательного участка
Место расположения участка для голосования
1
№155
село Переметное, кроме улиц Борисюка, Жабаева, Молдағалиева, Элеваторная, Сенная, 60 лет КССР, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, Зоя Космедемьянская, Мәншүк Маметова, Абая, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, по нечетной стороне улицы Жеңіс от дома № 1 до дома № 67, по четной стороне улицы Жеңіс от дома № 6, по нечетной стороне улицы Ауезова от дома № 1 до дома № 89, по четной стороне улицы Ауезова от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Приречной от дома № 1 до дома № 49, по четной стороне улицы Приречная от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома № 9 до дома № 41.
село Переметное, улица Гагарина №60А, здание районного дома культуры.
2
№156
село Переметное, улицы Борисюка, Жабаева, Молдағалиева, Элеваторная, Сенная, 60 лет КССР, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, Зоя Космедемьянская, Мәншүк Маметова, Абая, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, по нечетной стороне улицы Жеңіс от дома № 1 до дома № 67, по четной стороне улицы Жеңіс от дома № 6, по нечетной стороне улицы Ауезова от дома № 1 до дома № 89, по четной стороне улицы Әуезова от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Приречной от дома № 1 до дома № 49, по четной стороне улицы Приречная от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома № 9 до дома № 41; село Забродино.
село Переметное, улица Мұхтара Әуезова №79, здание кинотеатра "Жеңіс".
3
№157
село Калининское.
село Калининское, улица Фрунзе №7, здание дома культуры "Достық".
4
№158
село Қаражар, село Поливное.
село Каражар, улица Самал №92, здание коммунального государственного учреждения "Начальная общеобразовательная школа Қаражар отдела образования района Бәйтерек".
5
№159
село Болашақ.
село Болашақ, улица Жас Қыран №92, здание коммунального государственного учреждения "Кировская основная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
6
№162
село Зеленое.
село Зеленое, улица Кооперативная №35, здание сельского клуба.
7
№163
село Егіндібұлақ,село Алмалы.
село Егіндібұлақ, улица Бейбітшілік №8, здание сельского клуба.
8
№164

Мичурин ауылы, Придорожная көшесінің №3, №9, №15 үйлері, Шығыс көшесінің №7/2 үйі, Болашақ көшесінің №4, №4а, №11 үйлері, Студенческая көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №79 үйге дейін, Студенческая көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №74 үйге дейін, Победа көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №19 үйге дейін, Победа көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №20 үйге дейін, Магистральная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №57 үйге дейін, Магистральная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №52 үйге дейін, Восточная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №63 үйге дейін, Восточная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №66 үйге дейін, Школьная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №67 үйге дейін, Школьная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №60 үйге дейін, Светлая көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №51 үйге дейін, Светлая көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №52 үйге дейін, Октябрьская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №51 үйге дейін, Октябрьская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №58 үйге дейін, Казахстанская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №33 үйге дейін, Казахстанская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №38 үйге дейін, Первомайская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №25 үйге дейін, Первомайская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №18 үйге дейін, Солнечная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №27 үйге дейін, Солнечная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №28 үйге дейін, Автомобильная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №29/2 үйге дейін, Автомобильная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №26 үйге дейін, Тайпақ көшесінің №3, №6, №13, №3/1, №3/2, №13/1, №4 үйлері, Комсомольская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №69 үйге дейін, Комсомольская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №78 үйге дейін, Қасым Аманжолов көшесінің №1, №5, №7, №4, №6, №14 үйлері, Астана көшесінің №6 үйі, Сарайшық көшесінің №4, №5, №15 үйлері, Ғұмар Қараш көшесінің №5 үйі, Казталовская көшесінің №7/4, №8/1, №14 үйлері, Мустафин көшесінің №3/1, №3/3, №47/2 үйлері, Ермеков көшесінің №1/1, №1/3 үйлері, Ғабидолла Тоқай көшесінің №3/1, №4/2, №5/1 үйлері, Ихсанов көшесінің №4, №6 үйлері, Бауыржан Момышұлы көшесінің №3, №5, №7, №9, №12 үйлері, Әлия Молдағұлова көшесінің №6, №7 үйлері, Сәкен Ғұмаров көшесінің №1, №3, №4 үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесінің №1, №3, №5, №9 үйлері, Мәншүк Мәметова көшесінің №1, №3, №7 үйлері, Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №13 үйге дейін, Дина Нүрпейісова көшесінің №1 үйі, Қабанбай батыр көшесінің №20 үйі, Бөгенбай батыр көшесінің №17, №19 үйлері, Пеленгатор көшесінің №1/1, №1/2, №5, №6, №14 үйлері, 8-я бригада көшесінің №1, №2 үйлері, Байтерек көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №11 үйге дейін, Целинная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №22 үйге дейін, Яблоневая көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №21 үйге дейін, Смағұлов көшесінің №1, №5 үйлері.
Мичурин ауылы, Казахстанская көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі "Мичурин жалпы орта білім беретін "мектеп - балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9
№165
Железнов ауылы, Гремячее ауылы.
Железнов ауылы, Мектеп көшесі №7, ауылдық клубтың ғимараты.
10
№166
Новенький ауылы.
Новенький ауылы, Жеңіс көшесі №9, ауылдық клубтың ғимараты.
11
№167
Шалғай ауылы.
Шалғай ауылы, Алаш көшесі №15, ауылдық клубтың ғимараты.
12
№168
Карпов ауылы, Таловое ауылы.
Карпов ауылы, Целинная көшесі №23, ауылдық клубтың ғимараты.
13
№170
Белес ауылы, Ақжол ауылы.
Белес ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі №1Г, ауылдық клубтың ғимараты.
14
№171
Щапов ауылы.
Щапов ауылы, Б. Момышұлы көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Щапов жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
15
№172
Ақсу ауылы.
Ақсу ауылы, Абай көшесі №12, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Көшім жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталықтың ғимараты.
16
№173
Өркен ауылы.
Өркен ауылы, Төле би көшесі №5, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Өркен жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
17
№174
Көшім ауылы, Кіші Шаған ауылы.
Көшім ауылы, Мектеп көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Көшім жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
18
№175
Үлкен Шаған ауылы, Колесов ауылы.
Үлкен Шаған ауылы, Абай көшесі №17, ауылдық клубтың ғимараты.
19
№176
Жаңатаң ауылы.
Жаңатаң ауылы, Жаңа қоныс көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Жаңатаң жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
20
№177
Янайкин ауылы, Богатск ауылы, Скворкин ауылы.
Янайкин ауылы, Батурин көшесі №27, ауылдық клубтың ғимараты.
21
№179

село Мичуринское, по улице Придорожная дома № 3, № 9, № 15, по улице Шығыс дом № 7/2, по улице Болашақ дома № 4, № 4а, № 11, по нечетной стороне улицы Студенческая от дома № 1 до дома № 79, по четной стороне улицы Студенческая от дома № 2 до дома № 74, по нечетной стороне улицы Победа от дома № 1 до дома № 19, по четной стороне улицы Победа от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы Магистральная от дома № 1 до дома № 57, по четной стороне улицы Магистральная от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Восточная от дома № 1 до дома № 63, по четной стороне улицы Восточная от дома № 2 до дома № 66, по нечетной стороне улицы Школьная от дома № 1 до дома 67, по четной стороне улицы Школьная от дома № 2 до дома № 60, по нечетной стороне улицы Светлая от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Светлая от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Октябрьская от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Октябрьская от дома № 2 до дома № 58, по нечетной стороне улицы Казахстанская от дома № 1 до дома № 33, по четной стороне улицы Казахстанская от дома № 2 до дома № 38, по нечетной стороне улицы Первомайская от дома № 1 до дома № 25, по четной стороне улицы Первомайская от дома № 2 до дома № 18, по нечетной стороне улицы Солнечная от дома № 1 до дома № 27, по четной стороне улицы Солнечная от дома № 2 до дома № 28, по нечетной стороне улицы Автомобильная от дома № 1 до дома № 29/2, по четной стороне улицы Автомобильная от дома № 2 до дома № 26, по улице Тайпак дома № 3, № 6, № 13, № 3/1, № 3/2, № 13/1, № 4, по нечетной стороне улицы Комсомольская от дома № 1 до дома № 69, по четной стороне улицы Комсомольская от дома № 2 до дома № 78, по улице Қасыма Аманжолова дома № 1, № 5, № 7, № 4, № 6, № 14, по улице Астана дом № 6, по улице Сарайшық дома № 4, № 5, № 15, по улице Ғұмара Қараша дом № 5, по улице Казталовская дома № 7/4, № 8/1, № 14, по улице Мустафина дома № 3/1, № 3/3, № 47/2, по улице Ермекова дома № 1/1, № 1/3, по улице Ғабидолла Тоқай дома № 3/1, № 4/2, № 5/1, по улице Ихсанова дома № 4, № 6, по улице Бауыржана Момышұлы дома № 3, № 5, № 7, № 9, № 12, по улице Әлия Молдағұлова дома № 6, № 7, по улице Сәкен Ғұмаров дома № 1, № 3, № 4, по улице Сәкен Сейфуллина дома № 1, № 3, № 5, № 9, по улице Мәншүк Маметова дома № 1, № 3, № 7, по нечетной стороне улицы Жүсіп от дома № 1 до дома № 13, по улице Дина Нүрпейісова дом № 1, по улице Қабанбай батыра дом № 20, по улице Бөгенбай батыра дома № 17, № 19, по улице Пеленгатор дома № 1/1, № 1/2, № 5, № 6, № 14, по улице 8-я бригада дома № 1, № 2, по нечетной стороне улицы Бәйтерек от дома № 1 до дома № 11, по четной стороне улицы Целинная от дома № 2 до дома № 22, по нечетной стороне улицы Яблоневая от дома № 1 до дома № 21, по улице Смағұлова дома № 1, № 5.
село Мичуринское, улица Казахстанская №1, здание коммунального государственного учреждения "Мичуринская средняя общеобразовательный комплекс "школа-детский сад" отдела образования района Бәйтерек".
9
№165
село Железново, село Гремячее.
село Железново, улица Мектеп №7, здание сельского клуба.
10
№166
село Новенький.
село Новенький, улица Жеңіс №9, здание сельского клуба.
11
№167
село Шалғай.
село Шалғай, улица Алаш №15, здание сельского клуба.
12
№168
село Карпово, село Таловое.
село Карпово, улица Целинная №23, здание сельского клуба.
13
№170
село Белес, село Ақжол.
село Белес, улица Мәншүк Мәметовой №1Г, здание сельского клуба.
14
№171
село Щапово.
село Щапово, улица Б.Момышұлы №1, здание коммунального государственного учреждения "Щаповская средняя общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
15
№172
село Ақсу.
село Ақсу, улица Абая №12, здание мини-центра при коммунальном государственном учреждении "Кушумская средняя общеобразовательная "школа-детский сад" отдела образования района Бәйтерек".
16
№173
село Өркен.
село Өркен, улица Төле би №5, здание коммунального государственного учреждения "Средний общеобразовательный комплекс "школа-детский сад" Өркен отдела образования района Бәйтерек".
17
№174
село Кушум, село Малый Чаган.
село Кушум, улица Мектеп №1, здание коммунального государственного учреждения "Кушумская средняя общеобразовательный комплекс "школа-детский сад" отдела образования района Бәйтерек".
18
№175
село Большой Чаган, село Колесово.
село Большой Чаган, улица Абая №17, здание сельского клуба.
19
№176
село Жаңатаң.
село Жаңатан, улица Жаңа қоныс №1, здание коммунального государственного учреждения "Жанатанская начальная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
20
№177
село Янайкино, село Богатск, село Скворкино.
село Янайкино, улица Батурина №27, здание сельского клуба.
21
№179

Дариян ауылы, Шығанақ көшесі, Тайманов көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №106 үйге дейін, тақ бетіндегі №1 үйден №105/1 үйге дейін, М.Өтемісұлы көшесі, П.Садомский көшесі, Светлая көшесі, Жас Отан көшесі, Достық көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №16 үйге дейін, тақ бетіндегі №1 үйден №27 үйге дейін, Балдырған көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №32 үйге дейін, тақ бетіндегі №1 үйден №29 үйге дейін, Л.Толстой көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №9 үйге дейін, жұп бетіндегі №2 үйден №24 үйге дейін, Астана көшесі, 8 Марта көшесі, Некрасов көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №42 үйге дейін, тақ бетіндегі №1 үйден №19 үйге дейін, Чапаев көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №48 үйге дейін, тақ бетіндегі №1 үйден №35 үйге дейін, А.Пушкин көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №13 үйге дейін, жұп бетіндегі №2 үйден №20 үйге дейін, Д.Нурпеисова көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №6 үйге дейін, тақ бетіндегі №1 үйден №17 үйге дейін, Озерная көшесі, Озерный тұйық көшесі, Гагарин көшесі, М.Мақатаев көшесі, С.Мендешев көшесі, Сүгір көшесі, Х.Есенжанов көшесі, Мухит көшесі, Мералы көшесі, Матросов көшесі, Шолохов көшесі, Д.Қонаев көшесінің жұп бетіндегі үйлер, Больничный тұйық көшесі, Абылайхан көшесі, Песочный тұйық көшесі, Круглый тұйық көшесі, Колхозный тұйық көшесі.
Дариян ауылы, Абылай хан көшесі №52, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
22
№180
Дариян ауылы, Құрманғазы көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Абай көшесі, Дариян тұйық көшесі, Айтиев көшесі, Сатпаев көшесі, Приуральный көшесі, Ж.Жабаев көшесі, Комсомольский тұйық көшесі, Советский тұйық көшесі, М.Мәметова көшесі, А.Молдагулова көшесі, И.Шкилев көшесі, Есенберлин көшесі, И.Тайманов көшесінің жұп бетіндегі №108 үйден №152 үйге дейін, тақ бетіндегі №107/1 үйден №51 үйге дейін, Достық көшесінің жұп бетіндегі №18 үйден №62 үйге дейін, тақ бетіндегі №29 үйден №67 үйге дейін, Балдырған көшесінің тақ бетіндегі №31 үйден №37 үйге дейін, №36 үй, Л.Толстой көшесінің жұп бетіндегі №24 үйден №38 үйге дейін, №150/1, №150/2, Некрасов көшесінің тақ бетіндегі №21 үйден №39 үйге дейін, жұп бетіндегі №44 үйден №70 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі №37 үйден №59 үйге дейін, жұп бетіндегі №50 үйден №74 үйге дейін, Пушкин көшесінің тақ бетіндегі №15 үйден №31 үйге дейін, жұп бетіндегі №20 үйден №40 үйге дейін, М.Әуезов көшесі, Бекет Батыр көшесі, Алматинский тұйық көшесі, Садовый тұйық көшесі, Леонов көшесі, Фестивальный тұйық көшесі, Новосел көшесі, Д.Нұрпейісова көшесінің тақ бетіндегі №19 үйден №33/1А үйге дейін, жұп бетіндегі №8 үйден №36 үйге дейін, Д.Қонаев көшесінің тақ бетіндегі үйлер.
Дариян ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі №20А, "Дариян мектеп-гимназия-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
23
№181
Озерное ауылы.
Озерное ауылы, Советская көшесі №37, ауылдық клубтың ғимараты.
24
№182
Рубежин ауылы.
Рубежин ауылы, Бейбітшілік көшесі №16, ауылдық клубтың ғимараты.
25
№183
Красноармейск ауылы, Спартак ауылы.
Красноармейск ауылы, Красноармейская көшесі №50, ауылдық клубтың ғимараты.
26
№184
Январцев ауылы, Петров ауылы.
Январцев ауылы, Советская көшесі №56, ауылдық клубтың ғимараты.
27
№185
Кирсанов ауылы.
Кирсанов ауылы, Чумаева көшесі №18, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Кирсанов негізгі жалпы білім беретін мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
28
№186
Чинарев ауылы.
Чинарев ауылы, Достық көшесі №13, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Чинарев жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
29
№188
Ақбидай ауылы.

село Дарьинское, улица Шығанақ, улица Тайманова четная сторона от дома №2 до №106, нечетная сторона от дома №1 до №105/1, улица М.Өтемісұлы, улица П.Садомского, улица Светлая, улица Жас Отан, улица Достық четная сторона от дома №2 до №16, нечетная сторона от дома №1 до №27, улица Балдырған четная сторона от дома № 2 по № 32, нечетная сторона от дома №1 по №29, улица Л.Толстого нечетная сторона от дома № 1 по № 9, четная сторона от дома № 2 по № 24, улица Астана, улица 8 Марта, улица Некрасова четная сторона от дома №2 по №42, нечетная сторона от дома №1 по №19, улица Чапаева четная сторона от дома №2 по №48, нечетная сторона от дома №1 по №35, улица А.Пушкина нечетная сторона от дома №1 по №13, четная сторона от дома №2 по №20, улица Д.Нурпеисовой четная сторона от дома №2 по №6, нечетная сторона от дома №1 по №17, улица Озерная, переулок Озерный, улица Гагарина, улица М.Мақатаева, улица С.Мендешева, улица Сүгір, улица Х.Есенжанова, улица Мухит, улица Мералы, улица Матросова, улица Шолохова, улица Д.Қонаева дома четная сторона, переулок Больничный, улица Абылайхана, переулок Песочный, переулок Круглый, переулок Колхозный.
село Дарьинское, улица Абылай хана №52, здание сельского дома культуры.
22
№180
село Дарьинское, улица Курмангазы, улица Б.Момышұлы, улица Абая, переулок Дарьинский, улица Айтиева, улица Сатпаева, улица Приуральная, улица Ж.Жабаева, переулок Комсомольский, переулок Советский, улица М.Маметовой, улица А.Молдагуловой, улица И.Шкилева, улица Есенберлина, улица по четной стороне И.Тайманова от дома №108 до дома №152, по нечетной стороне от дома №107/1 до №51, улица Достык по четной стороне от дома №18 до №62, по нечетной стороне от дома №29 до №67, улица Балдырган по нечетной стороне дом №31 по №37, дом 36, улица Л.Толстого четная сторона от дома № 24 по №38, №150/1, №150/2, улица Некрасова нечетная сторона с дома №21 по №39, четная сторона от дома №44 по №70, улица Чапаева нечетная сторона от дома №37 по №59, четная сторона от дома №50 по №74, улица Пушкина нечетная сторона от дома №15 по №31, четная сторона от дома №20 по №40, улица М.Әуезова, улица Бекет Батыра, переулок Алматинский, переулок Садовый, улица Леонова, переулок Фестивальный, улица Новоселов, улица Д.Нұрпейісовой нечетная сторона от дома №19 по №33/1А, четная сторона от дома №8 по №36, дома по нечетной стороне улицы Д.Кунаева.
село Дарьинское, улица Мәншүк Мәметовой №20А, здание коммунального государственного учреждения "Дарьинская школа-гимназия-интернат".
23
№181
село Озерное.
село Озерное, улица Советская №37, здание сельского клуба.
24
№182
село Рубежинское.
село Рубежинское, улица Бейбітшілік №16, здание сельского клуба.
25
№183
село Красноармейское, село Спартак.
село Красноармейское, улица Красноармейская №50, здание сельского клуба.
26
№184
село Январцево, село Петрово.
село Январцево, улица Советская №56, здание сельского клуба.
27
№185
село Кирсаново.
село Кирсаново, улица Чумаева №18, здание коммунального государственного учреждения "Кирсановская основная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
28
№186
село Чинарево.
село Чинарево, улица Достық №13, здание коммунального государственного учреждения "Чинаревская начальная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
29
№188
село Ақбидай.

Ақбидай ауылы, Мерей көшесі №5/1, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
30
№189
Раздольный ауылы.
Раздольный ауылы, Школьная көшесі №8, ауылдық клубтың ғимараты.
31
№190
Чиров ауылы, Балабанов ауылы.
Чиров ауылы, Мирная көшесі №61, ауылдық клубтың ғимараты.
32
№192
Сұлу көл ауылы.
Сұлу көл ауылы, Достық көшесі №15, ауылдық клубтың ғимараты.
33
№193
Чеботарев ауылы.
Чеботарев ауылы, Школьная көшесі №1, ауылдық клубтың ғимараты.
34
№194
Хамин ауылы.
Хамин ауылы, Казахстанская көшесі №10/1, ауылдық клубтың ғимараты.
35
№195
Володар ауылы.
Володар ауылы, Талғат Бигельдинов көшесі №22, ауылдық клубтың ғимараты.
36
№196
Трекин ауылы.
Трекин ауылы, Жиберина көшесі №1/6, ауылдық клубтың ғимараты.
37
№197
Жайық ауылы.
Жайық ауылы, Достық көшесі №15, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Жайық жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
38
№198
Новенькое ауылы.
Новенькое ауылы, Оборонная көшесі №21, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Новенький жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
39
№199
Достық ауылы.
Достық ауылы, Махамбет Өтемісов көшесі №17, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі "Достық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
40
№200
Жалын ауылы.
Жалын ауылы, Достық көшесі №25, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Подхоз жалпы білім беретін негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
41
№201
Чувашинск ауылы.
Чувашинск ауылы, Школьная көшесі №26, ауылдық клубтың ғимараты.
42
№202
Красный Урал ауылы.
Красный Урал ауылы, Зеленое көшесі №8/1, бұрынғы мектептің ғимараты.
43
№203
Макаров ауылы.
Макаров ауылы, Школьная көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Макаров жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
44
№204
Мирный ауылы.
Мирный ауылы, Октябрьская көшесі №20, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
45
№205
Садовое ауылы.
Садовое ауылы, Торговая көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Пригород жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
46
№206
Мичурин ауылы, Придорожная көшесінің №3, №9, №15 үйлері, Шығыс көшесінің №7/2 үйі, Болашақ көшесінің №4, №4а, №11 үйлері, Студенческая көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №79 үйге дейін, Студенческая көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №74 үйге дейін, Победа көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №19 үйге дейін, Победа көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №20 үйге дейін, Магистральная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №57 үйге дейін, Магистральная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №52 үйге дейін, Восточная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №63 үйге дейін, Восточная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №66 үйге дейін, Школьная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №67 үйге дейін, Школьная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №60 үйге дейін, Светлая көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №51 үйге дейін, Светлая көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №52 үйге дейін, Октябрьская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №51 үйге дейін, Октябрьская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №58 үйге дейін, Казахстанская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №33 үйге дейін, Казахстанская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №38 үйге дейін, Первомайская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №25 үйге дейін, Первомайская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №18 үйге дейін, Солнечная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №27 үйге дейін, Солнечная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №28 үйге дейін, Автомобильная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №29/2 үйге дейін, Автомобильная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №26 үйге дейін, Тайпақ көшесінің №3, №6, №13, №3/1, №3/2, №13/1, №4 үйлері, Комсомольская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №69 үйге дейін, Комсомольская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №78 үйге дейін, Қасым Аманжолов көшесінің №1, №5, №7, №4, №6, №14 үйлері, Астана көшесінің №6 үйі, Сарайшық көшесінің №4, №5, №15 үйлері, Ғұмар Қараш көшесінің №5 үйі, Казталовская көшесінің №7/4, №8/1, №14 үйлері, Мустафин көшесінің №3/1, №3/3, №47/2 үйлері, Ермеков көшесінің №1/1, №1/3 үйлері, Ғабидолла Тоқай көшесінің №3/1, №4/2, №5/1 үйлері, Ихсанов көшесінің №4, №6 үйлері, Б.Момышұлы көшесінің №3, №5, №7, №9, №12 үйлері, Әлия Молдағұлова көшесінің №6, №7 үйлері, С. Ғұмаров көшесінің №1, №3, №4 үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесінің №1, №3, №5, №9 үйлері, Мәншүк Мәметова көшесінің №1, №3, №7 үйлері, Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №13 үйге дейін, Дина Нүрпейісова көшесінің №1 үйі, Қабанбай батыр көшесінің №20 үйі, Бөгенбай батыр көшесінің №17, №19 үйлері, Пеленгатор көшесінің №1/1, №1/2, №5, №6, №14 үйлері, 8-я бригада көшесінің №1, №2 үйлері, Бәйтерек көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №11 үйге дейін, Целинная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №22 үйге дейін, Яблоневая көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №21 үйге дейін, Смағұлова көшесінің №1, №5 үйлері көшелерінен басқа.
Мичурин ауылы, Школьная №1, ауылдық клубтың ғимараты.
47
№207
Асан ауылы, Мичурин ауылының Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Пеленгатор көшелері.
Асан ауылы, Автомобильная көшесі №4, ауылдық клубтың ғимараты.
48
№208
Жамбыл ауылы.
Жамбыл ауылы, Кунаев көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Жамбыл жалпы білім беретін негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
49
№209
Зеленое ауылы.
Зеленое ауылы, Нариманов көшесі №2А, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
50
№210
Октябрьск ауылы.
Октябрьск ауылы, Пригорная көшесі №2, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
51
№211
Махамбет ауылы.
Махамбет ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №25, ауылдық клубтың ғимараты.
52
№212
Павлов ауылы, Кожевников ауылы.
Павлов ауылы, Школьная көшесі №11, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Павлов жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
53
№213
Горбунов ауылы.
Горбунов ауылы, Минская көшесі №9, ауылдық кітапхананың ғимараты.
54
№215
Погодаев ауылы, Чапурин ауылы.
Погодаев ауылы, Бейбітшілік көшесі №8, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Қасым Ахмиров атындағы жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
55
№217
Котельников ауылы, Астафьев ауылы.

село Ақбидай, улица Мерей №5/1, здание сельского медицинского пункта.
30
№189
село Раздольное.
село Раздольное, улица Школьная №8, здание сельского клуба.
31
№190
село Чирово, село Балабаново.
село Чирово, улица Мирная №61, здание сельского клуба.
32
№192
село Сұлу көл.
село Сұлу көл, улица Достық №15, здание сельского клуба.
33
№193
село Чеботарево.
село Чеботарево, улица Школьная №1, здание сельского клуба.
34
№194
село Хамино.
село Хамино, улица Казахстанская №10/1, здание сельского клуба.
35
№195
село Володарское
село Володарское, улица Талғата Бигельдинова №22, здание сельского клуба.
36
№196
село Трекино.
село Трекино, улица Жиберина №1/6, здание сельского клуба.
37
№197
село Жайык.
село Жайык, улица Достық №15, здание коммунального государственного учреждения "Жайыкская начальная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
38
№198
село Новенькое.
село Новенькое, улица Оборонная №21, здание коммунального государственного учреждения "Новеньковская средняя общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
39
№199
село Достық.
село Достық, улица Махамбет Өтемісова №17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Достық отдела образования района Бәйтерек".
40
№200
село Жалын.
село Жалын, улица Достық №25, здание коммунального государственного учреждения "Подхозовская основная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
41
№201
село Чувашинское.
село Чувашинское, улица Школьная №26, здание сельского клуба.
42
№202
село Красный Урал.
село Красный Урал, улица Зеленое №8/1, здание бывшей школы.
43
№203
село Макарово.
село Макарово, улица Школьная №1, здание коммунального государственного учреждения "Макаровская средняя общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
44
№204
село Мирное.
село Мирное, улица Октябрьская №20, здание сельского медицинского пункта.
45
№205
село Садовое.
село Садовое, улица Торговая №1, здание коммунального государственного учреждения "Пригородная начальная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
46
№206
село Мичуринское, кроме улиц Придорожная дома № 3, № 9, № 15, по улице Шығыс дом № 7/2, по улице Болашақ дома № 4, № 4а, № 11, по нечетной стороне улицы Студенческая от дома № 1 до дома № 79, по четной стороне улицы Студенческая от дома № 2 до дома № 74, по нечетной стороне улицы Победа от дома № 1 до дома № 19, по четной стороне улицы Победа от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы Магистральная от дома № 1 до дома № 57, по четной стороне улицы Магистральная от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Восточная от дома № 1 до дома № 63, по четной стороне улицы Восточная от дома № 2 до дома № 66, по нечетной стороне улицы Школьная от дома № 1 до дома 67, по четной стороне улицы Школьная от дома № 2 до дома № 60, по нечетной стороне улицы Светлая от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Светлая от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Октябрьская от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Октябрьская от дома № 2 до дома № 58, по нечетной стороне улицы Казахстанская от дома № 1 до дома № 33, по четной стороне улицы Казахстанская от дома № 2 до дома № 38, по нечетной стороне улицы Первомайская от дома № 1 до дома № 25, по четной стороне улицы Первомайская от дома № 2 до дома № 18, по нечетной стороне улицы Солнечная от дома № 1 до дома № 27, по четной стороне улицы Солнечная от дома № 2 до дома № 28, по нечетной стороне улицы Автомобильная от дома № 1 до дома № 29/2, по четной стороне улицы Автомобильная от дома № 2 до дома № 26, по улице Тайпақ дома № 3, № 6, № 13, № 3/1, № 3/2, № 13/1, № 4, по нечетной стороне улицы Комсомольская от дома № 1 до дома № 69, по четной стороне улицы Комсомольская от дома № 2 до дома № 78, по улице Қасыма Аманжолова дома № 1, № 5, № 7, № 4, № 6, № 14, по улице Астана дом № 6, по улице Сарайшык дома № 4, № 5, № 15, по улице Ғұмар Қараш дом № 5, по улице Казталовская дома № 7/4, № 8/1, № 14, по улице Мустафина дома № 3/1, № 3/3, № 47/2, по улице Ермекова дома № 1/1, № 1/3, по улице Ғабидолла Тоқай дома № 3/1, № 4/2, № 5/1, по улице Ихсанова дома № 4, № 6, по улице Б.Момышұлы дома № 3, № 5, № 7, № 9, № 12, по улице Әлия Молдағұлова дома № 6, № 7, по улице С.Ғұмаров дома № 1, № 3, № 4, по улице Сәкен Сейфуллин дома № 1, № 3, № 5, № 9, по улице Мәншүк Маметова дома № 1, № 3, № 7, по нечетной стороне улицы Жүсіп от дома № 1 до дома № 13, по улице Дина Нүрпейісова дом № 1, по улице Қабанбай батыра дом № 20, по улице Бөгенбай батыра дома № 17, № 19, по улице Пеленгатор дома № 1/1, № 1/2, № 5, № 6, № 14, по улице 8-я бригада дома № 1, № 2, по нечетной стороне улицы Бәйтерек от дома № 1 до дома № 11, по четной стороне улицы Целинная от дома № 2 до дома № 22, по нечетной стороне улицы Яблоневая от дома № 1 до дома № 21, по улице Смағұлов дома № 1, № 5.
село Мичуринское, улица Школьная №1, здание сельского клуба.
47
№207
село Асан, улицы Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Пеленгатор села Мичуринское.
село Асан, улица Автомобильная №4, здание сельского клуба.
48
№208
село Жамбыл.
село Жамбыл, улица Кунаева №1, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская основная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
49
№209
село Зеленое.
село Зеленое, улица Нариманова №2А, здание сельского медицинского пункта.
50
№210
село Октябрьское.
село Октябрьское, улица Пригорная №2, здание сельского медицинского пункта.
51
№211
село Махамбет.
село Махамбет, улица Абая Құнанбаева №25, здание сельского клуба.
52
№212
село Павлово, село Кожевниково.
село Павлово, улица Школьная №11, здание коммунального государственного учреждения "Павловская начальная общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек".
53
№213
село Горбуново.
село Горбуново, улица Минская №9, здание сельской библиотеки.
54
№215
село Погодаево, село Чапурино.
село Погодаево, улица Бейбітшілік №8, здание коммунального государственного учреждение "Средний общеобразовательный комплекс "школа-детский сад" имени Касыма Ахмирова отдела образования района Бәйтерек".
55
№217
село Котельниково, село Астафьево.

Котельников ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі №1, "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Краснов №3 жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

село Котельниково, улица Бауыржан Момышұлы №1, здание государственного коммунального учреждения "Красновская начальная общеобразовательная школа №3 отдела образования района Бәйтерек".