Бәйтерек ауданы Железнов ауылдық округі Новенький ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Железнов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 мамырда № 6251 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Атамекен ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 24 мамырдағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Атамекен ауылдық округі әкімінің 24.05.2023 № 10 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 1-28-242 ұсынысы негізінде, Железнов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Железнов ауылдық округінің Новенький ауылы аумағында мүйізді ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Железнов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Иманкулова) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е. Сидагалиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Новенький Железновского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Железновского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 22 мая 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 мая 2020 года № 6251. Утратило силу решением акима сельского округа Атамекен района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24 мая 2023 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Атамекен района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24.05.2023 № 10 (вводится в действие по истоянии десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 апреля 2020 года № 1-28-242 аким Железновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Новенький Железновского сельского округа района Бәйтерек в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Главному специалисту аппарата акима Железновского сельского округа (Иманкулова А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Е. Сидагалиев