Бәйтерек ауданы Көшім ауылдық округі Колесов ауылының атаусыз көшесіне атау беру және Үлкен Шаған, Колесов, Кіші Шаған, Владимировка ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Көшім ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 6022 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Үлкен Шаған, Колесов, Кіші Шаған, Владимировка ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Көшім ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Көшім ауылдық округі Колесов ауылының атаусыз көшесіне келесі атау берілсін:
"№1" көшесі - "Сұңқар" көшесі.
2. Бәйтерек ауданы Көшім ауылдық округі Үлкен Шаған, Колесов, Кіші Шаған, Владимировка ауылдарының кейбір көше атаулары:
1) Үлкен Шаған ауылы бойынша:
"Участок ЛПДС" көшесі – "Шамшырақ" көшесі;
"Энергетиков" көшесі – "Тұлпар" көшесі;
"Интернациональная" көшесі – "Татулық" көшесі;
"Пляжная" көшесі – "Серуен" көшесі;
2) Колесов ауылы бойынша:
"Набережная" көшесі – "Жігер" көшесі;
3) Кіші Шаған ауылы бойынша:
"Набережная" көшесі – "Көктерек" көшесі;
4) Владимировка ауылы бойынша:
"Набережная" көшесі – "Аққулы" көшесі деп қайта аталсын.
3. Көшім ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Турсынгалиева А.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Баянова

О присвоении наименования безымянной улице села Колесово и переименовании некоторых улиц сел Большой Чаган, Колесово, Малый Чаган, Владимировка Кушумского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Кушумского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 февраля 2020 года № 6022
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Большой Чаган, Колесово, Малый Чаган, Владимировка и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Кушумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующее наименование безымянной улице села Колесово Кушумского сельского округа района Бәйтерек:
улица "№ 1" – улица "Сұңқар".
2. Переименовать некоторые улицы села Большой Чаган, Колесово, Малый Чаган, Владимировка Кушумского сельского округа района Бәйтерек:
1) по селу Большой Чаган:
улица "участок ЛПДС" - улица "Шамшырақ";
улица "Энергетиков" - улица "Тұлпар";
улица "Интернациональная" - улица "Татулық";
улица "Пляжная" - улица "Серуен";
2) по селу Колесово:
улица "Набережная" - улица "Жігер";
3) по селу Малый Чаган:
улица "Набережная" - улица "Көктерек";
4) по селу Владимировка:
улица "Набережная" - улица "Аққулы".
3. Главному специалисту аппарата акима Кушумского сельского округа (Турсынгалиева А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким округа А. Баянова