Қаратөбе ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 6285 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаратөбе аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3463 тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірде "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе ауданының сайлау учаскелеріндегі өзгерістер туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
3. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушы
Ж. Сұлтан
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратөбе аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______Б. Жүсіпқали
"__"_______2020 ж.
Аудан әкiмiнiң
2020 жылғы 25 маусымдағы
№ 11 шешiмiне қосымша
Аудан әкiмiнiң
2014 жылғы 17 наурыздағы
№ 4 шешiмiне қосымша
Қаратөбе ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскелерiнiң нөмiрлерi
Сайлау учаскелерiнiң шекаралары
Орналасқан жері
1
№ 267
Қоржын ауылы, Қосбаз ауылы, Битшағыл, Жеті-қыз, Көлқамыс, Қожанияз, Жұмағали, Сарықұмақ қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы ауылдық округі, Қоржын ауылы, Құрманғазы көшесі, құрылыс 1, "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің Аққозы жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
№ 270
Аққозы ауылы, Бесоба ауылы, Баекес, Нұржаубаз, Хасан ағашы, Батпаншар қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы ауылдық округі, Бесоба ауылы, Бесоба көшесі, 38 үй, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "А.Әділов атындағы Жалғызағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
№ 271
Егіндікөл ауылы, Жігерлен, Калинин, Тұрғанбай, Жамансай, Бұлақсай қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Егіндікөл ауылдық округі, Егіндікөл ауылы, Алтынсарин көшесі, 11 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Егіндікөл орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
№ 272
Жусандыой ауылы, Абуталы, Қоңыркөл, Жабу, Қарасу қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусаныдой ауылдық округі, Жусандыой ауылы, Абай көшесі, 1 үй, "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің Жамбыл орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
№ 273
Ханкөл ауылы, Ұмтыл, Тұрым қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Жусаныдой ауылдық округі, Ханкөл ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Ханкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
№ 274
Ақтай ауылы, Жақсыбай қыстағы
Батыс Қазақстан облысы , Қаратөбе ауданы, Қаракөл ауылдық округі, Ақтай ауылы, Қазақстан көшесі, 26 үй, "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің Қаракөл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
№ 275
Алакөл ауылы, Қоскөл ауылы, Сәрсенғали, Мүсірәлі қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаракөл ауылдық округі, Алакөл ауылы, Алакөл көшес 63 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Алакөл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
№ 277
Қаратөбе ауылы, Тоқсейт қыстағы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Датова көшесі, 18 а үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қаратөбе мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
№ 278
Қаратөбе ауылы, Үркіш қыстағы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Мұхит көшесі, 6 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
№ 279
Қоскөл ауылы, Құрылыс, Боранбай, Қамыстыкөл, Арпаш қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылдық округі, Қоскөл ауылы, Абай көшесі, 28 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Қоскөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
№ 280
Шалғын ауылы, Шұғыла, Үшаудан, Қален, Шәмші, Ақбаз қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қоскөл ауылдық округі, Шалғын ауылы, Шалғын көшесі, 1 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім бөлімінің "Шалғын негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
№ 281
Қарақамыс ауылы, Ақбақай, Ағалық, Түркебай, Қарақұдық, Тұрмағанбет, Нияз, Бернияз, Жолқұдық, Үшкемпір, Мәші, Таласқұдық, Толғанбай қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Саралжын ауылдық округі, Қарақамыс ауылы, Мұхит көшесі, 26 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Б.Қаратаев атындағы Саралжын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
№ 282
Сәуле ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Саралжын ауылдық округі, Сәуле ауылы, Т.Иманғазиев көшесі, 14 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Жақсыбай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
№ 283
Сулыкөл ауылы, Темірбек ауылы, Дәуеш, Сахып қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Сулыкөл ауылы, Ж.Жабаев көшесі, 41 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Қалдығайты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
№ 284
Үшана ауылы, Шала, Құрылыс, Қарасай, Көкөгіз, Жанбақ, Жаңабағыт, Шошқалыой қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Үшана ауылы, Үшана көшесі, 1 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім беру бөлімінің "Б.Аманшин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
№ 285
Төлен ауылы, Рахпан, Еркебай қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Сулыкөл ауылдық округі, Төлен ауылы, Төлен көшесі, 25 үй, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Төлен негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
№ 287
Шөптікөл ауылы, Айтқали, Бесоба, Алтыбаз, Ескі Шөптікөл, Ақкөл қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Шөптікөл ауылы, Қаратөбе көшесі, 2 ғимарат, "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің Шөптікөл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
№ 288
Үшағаш ауылы, Ашыкөл, Ортатөбе қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Үшағаш ауылы, Үшағаш көшесі, № 106 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Үшағаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
№ 289
Соналы ауылы, Ақайдар, Қолқұдық, қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылдық округі, Соналы ауылы, Соналы көшесі 1 үй, Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданының білім бөлімінің "Соналы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О внесении изменения в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района"
Решение акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 25 июня 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июня 2020 года № 6285
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Каратобинской районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3463, опубликованное 18 апреля 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей об изменениях в избирательных участках Каратобинского района через средства массовой информации.
3. Руководителю аппарата акима Каратобинского района обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Каратобинского района
Ж. Сұлтан
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Каратобинской
районной избирательной комиссии
____Б. Жусипкали
"__"_________2020 г.
Приложение
к решению акима района
от 25 июня 2020 года № 11
Приложение
к решению акима района
от 17 марта 2014 года № 4
Избирательные участки на территории Каратобинского района
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
№ 267
Село Коржын, село Косбаз, зимовки Битшагыл, Жети-кыз, Колкамыс, Кожанияз, Жумагали, Сарыкумак
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Аккозинский сельский округ, село Коржын, улица Курмангазы, строение 1, коммунальное государственное учреждение "Комплекс Аккозинской средней общеобразовательной школы-детсад Каратобинского районного отдела образования Западно-Казахстанской области"
2
№ 270
Село Аккозы, село Бесоба, зимовки Баекес, Нуржаубаз, Хасан агашы, Батпаншар
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Аккозинский сельский округ, село Бесоба, улица Бесоба, дом 38, коммунальное государственное учреждение "Жалгызагашская начальная школа имени А.Адилова" Каратобинского районного отдела образования
3
№ 271
Село Егиндыкуль, зимовки Жигерлен, Калинин, Турганбай, Жамансай, Булаксай
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Егиндыкольский сельский округ, село Егіндікөл, улица Алтынсарин, дом 11, коммунальное государственное учреждение "Егиндикульская средняя общеобразовательная школа" Каратобинского районного отдела образования Западно-Казахстанской области
4
№ 272
Село Жусандой, зимовки Абуталы, Конырколь, Жабу, Карасу
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Жусандойский сельский округ, село Жусандыой, улица Абай, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Комплекс Жамбылской средней общеобразовательной школы-детсад Каратобинского районного отдела образования Западно-Казахстанской области"
5
№ 273
Село Ханколь, зимовки Умтыл, Турым
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Жусандойский сельский округ, село Ханколь, улица Бейбитшилик, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Ханкольская общеобразовательная школа" Каратобинского районного отдела образования, Западно-Казахстанской области
6
№ 274
Село Актай, зимовка Жаксыбай
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каракульский сельский округ, село Актай, улица Казахстан, дом 26, коммунальное государственное учреждение "Комплекс Каракульской средней общеобразовательной школы-детсад Каратобинского районного отдела образования Западно-Казахстанской области"
7
№ 275
Село Алаколь, село Косколь, зимовки Сарсенгали, Мусурали
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каракольский сельский округ, село Алаколь, улица Алаколь, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Алакульская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
8
№ 277
Село Каратобе, зимовка Токсейт
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Датова, дом 18 а, коммунальное государственное учреждение "Каратобинская школа - гимназия" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
9
№ 278
Село Каратобе, зимовка Уркиш
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Каратобе, улица Мухита, дом 6, коммунальное государственное учреждение "общеобразовательная школа имени Мухита" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
10
№ 279
Село Косколь, зимовки Курылыс, Боранбай, Камыстыкуль, Арпаш
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Коскольский сельский округ, село Косколь, улица Абая, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Коскульская общеобразовательная школа" отдела образования Каратобинского района, Западно-Казахстанской области
11
№ 280
Село Шалгын, зимовки Шугыла, Ушаудан, Кален, Шамши, Акбаз
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Коскольский сельский округ, село Шалгын, улица Шалгын, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Шалгинская основная средняя школа отдела образования Каратобинского района, Западно-Казахстанской области"
12
№ 281
Село Каракамыс, зимовки Акбакай, Агалык, Туркебай, Каракудык, Турмаганбет, Нияз, Бернияз, Жолкудык, Ушкемпир, Маши, Таласкудык, Толганбай
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Саралжинский сельский округ, село Каракамыс, улица Мухита, дом 26, коммунальное государственное учреждение "Саралжинская общеобразовательная школа имени Б.Каратаева" Каратобинского районного отдела образования
13
№ 282
Село Сауле
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Саралжинский сельский округ, село Сауле, улица Т.Имангазиева, дом 14, коммунальное государственное учреждение "Жаксыбайская основная средняя школа"
14
№ 283
Село Сулыколь, село Темирбек, зимовки Дауеш, Сахып
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Сулыколь, улица Ж.Жабаева, дом 41, коммунальное государственное учреждение "Калдыгайтинская общеобразовательная школа"
15
№ 284
Село Ушана, зимовки Шала, Курылыс, Карасай, Кокогиз, Жанбак, Жанабагыт, Шошкалыой
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Ушана, улица Ушана, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Аманшина" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
16
№ 285
Село Толен, зимовки Рахпан, Еркебай
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Сулыкольский сельский округ, село Толен, улица Толен, дом 25, коммунальное государственное учреждение "Толенская основная средняя школа" Каратобинского районного отдела образования
17
№ 287
Село Шоптыкуль, зимовки Айткали, Бесоба, Алтыбаз, Ески Шоптыкул, Аккул
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Шоптикуль, улица Каратобе, здание 2, коммунальное государственное учреждение "Комплекс Шоптыкульской средней общеобразовательной школы-детсад Каратобинского районного отдела образования Западно-Казахстанской области"
18
№ 288
Село Ушагаш, зимовки Ашыкул, Ортатобе
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Ушагаш, улица Ушагаш, дом № 106, коммунальное государственное учреждение "Ушагашская основная средняя школа" отдела образования Каратобинского района Западно-Казахстанской области
19
№ 289
Село Соналы, зимовки Акайдар, Колкудык
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Каратобинский сельский округ, село Соналы, улица Соналинская, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Соналинская общеобразовательная школа" отдела образования Каратобинского района, Западно-Казахстанской области