"Электрондық құжаттардың электрондық цифрлық қолтаңбасы түпнұсқалығының сәйкессіздігі себептерін анықтаудың қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 1012 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 40/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 ақпанда № 22176 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына және 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электрондық құжаттардың электрондық цифрлық қолтаңбасы түпнұсқалығының сәйкессіздігі себептерін анықтаудың қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 1012 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9282 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 18 сәуірдегі жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрінің
міндетін атқарушы
А. Батырқожа
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 декабря 2013 года № 1012 "Об утверждении Правил установления причины несоответствия подлинности электронных цифровых подписей электронных документов"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 5 февраля 2021 года № 40/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2021 года № 22176
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 декабря 2013 года № 1012 "Об утверждении Правил установления причины несоответствия подлинности электронных цифровых подписей электронных документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9282, опубликованный 18 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
А. Батырқожа
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан