Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерді және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмекті алу үшін Нұр-Сұлтан қаласында тіркелген Қазақстан Республикасының азаматтарына тұрақты тұратын елді мекеннен тысқары жерлерге тегін жол жүруді ұсыну туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 84/12-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24626 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 12-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерді және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмекті алу үшін "Нұр-Сұлтан қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі ұсынған жолдамамен медициналық көрсеткіштері бойынша жолданған Нұр-Сұлтан қаласында тіркелген Қазақстан Республикасының азаматтарына тұрақты тұратын елді мекеннен тысқары жерлерге бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүру ұсынылсын.
2. Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының "Нұр-Сұлтан қаласының тұрғындарына қала шегінен тыс емделу үшін бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруді ұсыну туралы" 2019 жылғы 27 маусымдағы № 397/52-VІ (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1233 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов

О предоставлении бесплатного проезда гражданам Республики Казахстан, зарегистрированным в городе Нур-Султан за пределы населенного пункта постоянного проживания для получения высокотехнологичных медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования
Решение маслихата города Нур-Султана от 29 сентября 2021 года № 84/12-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24626
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатный проезд гражданам Республики Казахстан, зарегистрированным в городе Нур-Султан за пределы населенного пункта постоянного проживания для получения высокотехнологичных медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования за счет бюджетных средств, направляемым по медицинским показаниям по направлению выданного государственным учреждением "Управление общественного здравоохранения города Нур-Султан".
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Нур-Султан "О предоставлении жителям города Нур-Султан бесплатного проезда на лечение за пределы города за счет бюджетных средств" от 27 июня 2019 года № 397/52-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1233).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов