Жарқайың ауданы бойынша тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-18/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25570 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 510, 531 - баптарына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Жарқайың ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері жоғарылатылсын (төмендетілсін).
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Жарқайың ауданы бойынша тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен құрылысжайлар алып жатқан жерлерге базалық салықтық мөлшерлемелері жоғарылатылсын (төмендетілсін).

О повышении (понижении) ставок земельного налога и базовых налоговых ставок на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем по Жаркаинскому району
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-18/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25570
В соответствии со статьями 510, 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить (понизить) ставки земельного налога по Жаркаинскому району, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить (понизить) базовые налоговые ставки на земли, занятые жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем по Жаркаинскому району, согласно приложению 2 к настоящему решению.

1. "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы" Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4817 болып тіркелген).
2. "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне, автотұрақтарға (паркингтерге), жанар май құю станцияларына бөлінген (қалдырылған) жерлерден басқаларына жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-2/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5313 болып тіркелген).
3. "Жарқайың ауданының Державин қаласы және ауылдық елді мекендер жер учаскелеріне, жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы № 5С-41/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6468 болып тіркелген).

1. Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района" от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4817).
2. Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции" от 18 апреля 2016 года № 6С-2/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5313).
3. Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области "О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 5С-41/7 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Державинска и сельских населенных пунктов Жаркаинского района"" от 26 февраля 2018 года № 6С-19/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6468).