Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 1180 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 3 тамыздағы № 4133 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 тамызда № 23930 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 31, 37- баптарына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Занының 10-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 5-2/263 ұсынысы негізінде, Ақтөбе қаласының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы "Астана" ауданы "Сазды" тұрғын үй алабындағы Набережная, Центральная, Юбилейная, Мерей-той көшелері аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 1180 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8115 болып тіркелген) каулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановление акимата города Актобе от 12 марта 2021 года № 1180 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 3 августа 2021 года № 4133. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2021 года № 23930
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июля 2021 года № 5-2/263, акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц Набережная, Центральная, Юбилейная, Мерей-той жилого массива "Сазда" района "Астана" города Актобе, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди поголовья крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 12 марта 2021 года № 1180 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8115).
3. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства города Актобе" акимата города Актобе Актюбинской области в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе акимата города Актобе, после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Шахаров