Карантинді тоқтату және Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 193 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 230 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Байғанин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 02-09-04/197 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің Көкбұлақ ауылының аумағында ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринарлық іс-шаралары жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2021 жылғы 14 қазандағы № 193 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24794 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округінің әкімі
Ж. Абитов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 14 октября 2021 года № 193 "Об установлении карантина"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 14 декабря 2021 года № 230. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25863
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Байганинского района от 17 ноября 2021 года № 02-09-04/197 РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории села Кокбулак Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области "Об установлении карантина" от 14 октября 2021 года № 193 (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24794).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
Ж. Абитов