Карантинді алу және Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 23 "Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Шәңке" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 тамыздағы № 29 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23975 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Шәңке" шаруа қожалығының аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс- шаралар жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің "Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Шәңке" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" 2021 жылғы 14 шілдедегі № 23 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23557 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ш. Берсиев атындағы
ауылдық округінің әкімі
А. Избасов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 14 июля 2021 года № 23 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Шанке" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района"
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 12 августа 2021 года № 29. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23975
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянского хозяйства "Шанке" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области, "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Шанке" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района" от 14 июля 2021 года № 23 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23557).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Ш. Берсиева
А. Избасов