Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 18 тамыздағы № 780 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24110 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Е. Білісбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "18" тамыздағы
№ 780 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізімі
1) "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу және "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 101 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 245 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23 болып тіркелген) қаулысы;
2) "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу және "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 102 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 263 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24 болып тіркелген) қаулысы;
3) "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу және "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 102 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 263 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 112 болып тіркелген) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 18 августа 2021 года № 780. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24110
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальной защиты города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Билисбекова Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от "18" августа 2021 года № 780
Перечень некоторых постановлений акимата города Шымкент
1) Постановление акимата города Шымкент "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 28 февраля 2018 года № 101 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 20 марта 2019 года № 245 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23);
2) постановление акимата города Шымкент "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 28 февраля 2018 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" от 28 марта 2019 года № 263 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24);
3) постановление акимата города Шымкент "О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 28 марта 2019 года № 263 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 28 февраля 2018 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" от 19 июня 2020 года № 381 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 112);

4) "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу және "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 101 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 245 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 382 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 111 болып тіркелген) қаулысы.

4) постановление акимата города Шымкент "О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 20 марта 2019 года № 245 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 28 февраля 2018 года № 101 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 19 июня 2020 года № 382 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 111).