Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамтамасыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 19/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 6314 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № 36/01 "Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін, денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесін айқындау туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5445 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 2 қыркүйегінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданының
әкімдігі
2021 жылғы 15
сәуірдегі
№ 19/01
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандардың лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
Үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімінің (бөлімшесінің) меңгерушісі, әлеуметтік жұмыстар жөніндегі кеңесші, жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, қарт адамдар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 15 апреля 2021 года № 19/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 апреля 2021 года № 6314
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 28 августа 2019 года № 36/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5445, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 сентября 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение к постановлению
Акимат Абайского района
от 15 апреля 2021 года
№ 19/01
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
Заведующий отделом (отделением) социальной помощи на дому, консультант по социальной работе, специалист структурного подразделения центра (службы) занятости, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах, социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами.

2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
Әкімші, сүйемелдеуші, мұрағатшы, археограф, барлық атаулардың әртістері, балетмейстер, библиограф, кітапханашы, жетекші ғылыми қызметкер, аға ғылыми қызметкер, бас қор сақтаушысы, дирижер, басшының орынбасары, басшы, бөлімнің, сектордың, филиалдың меңгерушісі, сектор басшысы, дыбыс операторы, дыбыс режиссері, барлық инженер атауларының мамандары, нұсқаушы, инспектор, өнертанушы, концертмейстер, мәдени ұйымдастырушысы, билеттерді тексеруші, кассир, шебер, әдіскер, механик, музыкалық жетекші, кіші ғылыми қызметкер, музей қараушысы, ғылыми қызметкер, оператор, мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы, редактор, режиссер, бас ғылыми қызметкер, барлық атаулардың техниктері, хореограф, хормейстер, барлық атаулардың суретшілері, көркемдік жетекші, қор сақтаушысы, экскурсия жетекшісі.
3. Спорт мамандарының лауазымдары:
Мамандар, оның ішінде: жаттықтырушы, жаттықтырушы-оқытушы, нұсқаушы-әдіскер, спорт бойынша нұсқаушы-спортшы.

2. Должности специалистов культуры:
Администратор, аккомпаниатор, архивист, археограф, артист всех наименований, балетмейстер, библиограф, библиотекарь, ведущий научный сотрудник, главный научный сотрудник, главный хранитель фондов, дирижер, заместитель руководителя, руководитель, заведующий отделом, сектором, филиалом, руководитель сектора, звукооператор, звукорежиссер, инженеры всех наименований, инструктор, инспектор, искусствовед, концертмейстер, культорганизатор, контролер билетов, кассир, мастер, методист, механик, музыкальный руководитель, младший научный сотрудник, музейный смотритель, научный сотрудник, оператор, руководитель государственного учреждения и казенного предприятия, редактор, режиссер, старший научный сотрудник, техники всех наименований, хореограф, хормейстер, художники всех наименований, художественный руководитель, хранитель фондов, экскурсовод.
3. Должности специалистов спорта:
Специалисты, в том числе: тренер, тренер-преподаватель, инструктор-методист, инструктор-спортсмен по спорту.