Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарқаралы ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Абай ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23471 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 06-05-02-16/295 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Абай ауылдық округінің Айнабұлақ ауылының аумағында ірі қара малдың арасында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 ақпандағы №1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6219 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы Е. Ахметов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Абайского сельского округа Каркаралинского района от 26 февраля 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Абайского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 3 июля 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23471
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района № 06-05-02-16/295 от 28 мая 2021 года, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенство среди крупно рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Айнабулак Абайского сельского округа Каркаралинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Абайского сельского округа Каркаралинского района от 26 февраля 2021 года №1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6219).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима сельского округа Е. Ахметов