Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 188 "Бейнеу ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қазандағы № 312 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24739 болып тіркелді
Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейнеу ауданы әкімдігінің "Бейнеу ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" 2020 жылғы 28 шілдедегі № 188 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4263 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейнеу ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 2 тармағы алып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы алып тасталсын.
2. "Бейнеу аудандық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Теміровке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қазандағы
№ 312
қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2020 жылғы 28 шілдедегі
№ 188 қаулысына
1 қосымша
Бейнеу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым
Қызмет саласы
Стационарлық емес сауда объектілерінің түрі
1
Бейнеу ауылының Б.Майлин мен Қ. Жылқыбаев көшелерінің қиылысы (Тұрыш ата көшесі № 89 тұрғын үйдің жанынан)
600 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
2
Бейнеу ауылының Д. Тәжіұлы мен Ұлы Жібек жолы көшелерінің қиылысындағы "Гүлнар" кафесінің алды
200 шаршы метр
5 жыл
"Алтын ана" дүкені
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
3
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бейнеусусервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
200 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
4
Бейнеу ауылының Б. Майлин мен Сүгір Бегендікұлы көшелерінің қиылысы ("Аманжан" кафесінің жанынан)
240 шаршы метр
5 жыл
"Сәлем" дүкені
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
5
Боранқұл ауылының "Атамекен" шағын базарының солтүстік бетінен 30 метр қашықтықтан
200 шаршы метр
5 жыл
"Айгерім" дүкені
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
6
Сарға ауылының Төлеп Әнетұлы көшесіндегі "Бекзат" дүкенінің алды
48 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
7
Ақжігіт ауылының Егемендік көшесінің бойында орналасқан "Әсем" дүкенінің қарсы бетінен 20 метр қашықтықтан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
8
Ақжігіт ауылындағы теміржол станциясынан 50 метр жерде "Айжан" және "Әсел" дүкендерінің ортасы
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
9
Төлеп ауылындағы Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны клубының жанынан 70 метр қашықтықтан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
10
Сыңғырлау ауылындағы Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының клубының алдынан
48 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
11
Тұрыш ауылындағы су резервуарына қарама-қарсы
50 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
12
Сам ауылындағы "Мереке" дүкеніне қарама-қарсы
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
13
Тәжен ауылының "Тәжен ата" мешіті мен Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тәжен" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының арасынан
50 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
14

О внесении изменений в постановление акимата Бейнеуского района 28 июля 2020 года № 188 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 5 октября 2021 года № 312. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24739
Акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района" от 28 июля 2020 года № 188 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4263) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района";
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии c подпунктом 4-2) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 8 "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 указанного постановления исключить.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темирова Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов
Приложение к постановлению
акимата Бейнеуского района
от 5 октября 2021 года
№ 312
Приложение 1
к постановлению акимата
от 28 июля 2020 года № 188
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района
Местарасположение
Занимаемая площадь
Период осуществ
ления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура
Сфера деятель
ности
Вид не стационар
ных торговых объектов
1
На перекрестках улиц Б. Майлина и К. Жылкыбаева (возле жилого дома улицы Турыш ата № 89) села Бейнеу
600 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
2
Перед кафе "Гульнар" на перекрестках улиц Д.Тажиева и Улы Жибек жолы села Бейнеу
200 квадратных метров
5 лет
Магазин "Алтын ана"
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
3
Напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеусусервис" Бейнеуского районного акимата
200 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
4
На перекрестках улиц Б.Майлина и Сүгір Бегендікұлы (возле кафе "Аманжан") села Бейнеу
240 квадратных метров
5 лет
Магазин "Сәлем"
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
5
На расстоянии 30 метров с северной стороны мини рынка "Атамекен" села Боранкул
200 квадратных метров
5 лет
Магазин "Айгерім"
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
6
Перед магазином "Бекзат" по улице Төлеп Әнетұлы села Сарга
48 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
7
На расстоянии 20 метров напротив магазина "Асем", расположенного по улице Тауелсиздик села Акжигит
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
8
Между магазинами "Айжан" и "Асел" на растоянии 50 метров от железнодорожной станции в селе Акжигит
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
9
На расстоянии 70 метров возле клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района в селе Толеп
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
10
Перед клубом государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района села Сынгырлау
48 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
11
Напротив резервуара воды села Турыш
50 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
12
Напротив магазина "Мереке" в селе Сам
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
13
Между мечетью "Тажен ата" и зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад" "Тажен" отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области
50 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
14

Есет ауылының № 1 аймақ, №5 тұрғын үйдің жанынан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
15
Есет ауылындағы Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Есет" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанынан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).

Возле дома № 5 зоны № 1 села Есет
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
15
Возле коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Есет" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области в селе Есет
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).