Лисаков қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 79 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 9855 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Әкімдіктің "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 136, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6354 болып тіркелген қаулысының;
2) Әкімдіктің "Әкімдіктің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 136 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 14 ақпандағы № 42, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8991 болып тіркелген қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің экономикалық мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Исмагулов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Лисаковска
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 31 марта 2021 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 апреля 2021 года № 9855
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата "Об определении перечня должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 6 апреля 2016 года № 136, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6354;
2) постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата от 6 апреля 2016 года № 136 "Об определении перечня должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 14 февраля 2020 года № 42, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8991.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска по экономическим вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Исмагулов