Алтынсарин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 168 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25734 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алтынсарин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Алтынсарин ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауданы әкімінің міндетін атқарушы Е. Самидосов
Алтынсарин
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 168 қаулысына
қосымша
Алтынсарин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орыны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері) ескерілген қызмет саласы
1
Танабай ауылы, Ленин көшесі, № 6 үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Зере" дүкені
2
Воробьевское ауылы, Школьный көшесі, № 10 үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Эльдорадо" дүкені
3
Докучаевка ауылы, Первомай көшесі, № 1 үйдің оң жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Антоньянцева" дүкені
4
Шоқай ауылы, Школьный көшесі, № 17 үйдің сол жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Жунусова" дүкені
5
І. Омаров атындағы ауылы, Ленин көшесі, № 3 үйдің сол жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Издунис" дүкені
6
Жаңасу ауылы, Лесной көшесі, № 11 үйдің сол жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Нурсултанова" дүкені
7
Свердловка ауылы, Мира көшесі, № 6 үйдің оң жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "У Гули" дүкені
8
Новоалексеевка ауылы, Ленин көшесі, № 46 үйдің сол жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Новый" дүкені
9
Приозерное ауылы, Ленин көшесі, № 25 үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Ольга" дүкені
10
Большая Чураковка ауылы, Почтовый көшесі, № 7 үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Радуга" дүкені
11
Первомайское ауылы, Луговой көшесі, № 29 үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Мирамова" дүкені
12
Щербаково ауылы, М. Хәкімжанова көшесі, № 48 үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Медео" дүкені
13
Силантьевка ауылы, Ленин көшесі, № 21 үйдің сол жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Халык" шағын маркеті
14
Зуевка ауылы, Школьный көшесі, № 6 үйдің оң жағында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Цебер" дүкені
15
Красный Кордон ауылы, Парковая көшесі, № 1Б үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
Азық-түлік өнімдері (сүт өнімдері, көкөністер, жемістер, жидектер), киім, аяқ киім, жақын орналасқан инфрақұрылым- "Алиден" дүкені

Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 3 декабря 2021 года № 168. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25734
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алтынсаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Алтынсаринского района Е. Самидосов
Приложение
к постановлению акимата
Алтынсаринского района
от 3 декабря 2021 года
№ 168
Места размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе
п/п
Месторасположение
Занимаемая площадь, квадратных метров
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
село Танабаевское, улица Ленина, напротив дома № 6
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Зере"
2
село Воробьевское, улица Школьная, напротив дома № 10
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Эльдорадо"
3
село Докучаевка, улица Первомайская, справа от дома № 1
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Антоньянцева"
4
село Шокай, улица Школьная, слева от дома № 17
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Жунусова"
5
село имени И. Омарова, улица Ленина, слева от дома № 3
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Издунис"
6
село Жанасу, улица Лесная, слева от дома № 11
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Нурсултанова"
7
село Свердловка, улица Мира, справа от дома № 6
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "У Гули"
8
село Новоалексеевка, улица Ленина, слева от дома № 46
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Новый"
9
село Приозерное, улица Ленина, напротив дома № 25
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Ольга"
10
село Большая Чураковка, улица Почтовая, напротив дома № 7
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Радуга"
11
село Первомайское, улица Луговая, напротив дома № 29
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Мирамова"
12
село Щербаково, улица М. Хакимжановой, напротив дома № 48
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Медео"
13
село Силантьевка, улица Ленина, слева от дома № 21
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-минимаркет "Халык"
14
село Зуевка, улица Школьная, справа от дома № 6
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Цебер"
15
село Красный Кордон, улица Парковая, напротив дома № 1Б
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
Продукты питания (молочная продукция, овощи, фрукты, ягоды), одежда, обувь, близлежащая инфраструктура-магазин "Алиден"