Тобыл кенті әкімінің 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 2 "Таран ауданы Тобыл кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті әкімінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 9839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 "Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" Жарлығына сәйкес Тобыл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл кенті әкімінің "Таран ауданы Тобыл кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 2 шешіміне (2018 жылғы 19 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7505 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, кіріспесінде және барлық мәтін бойынша "Таран ауданы", "Таран ауданының" сөз тіркестері "Бейімбет Майлин ауданы", "Бейімбет Майлин ауданының" деп ауыстырылсын.
2. "Тобыл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тобыл кентінің әкімі А. Есмагамбетов

О внесении изменений в решение акима поселка Тобол от 17 января 2018 года № 2 "О переименовании составных частей поселка Тобол Тарановского района"
Решение акима поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области от 26 марта 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2021 года № 9839
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области", аким поселка Тобол РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима поселка Тобол "О переименовании составных частей поселка Тобол Тарановского района" от 17 января 2018 года № 2 (опубликовано 19 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7505) следующие изменения:
в заголовке, преамбуле и по всему тексту указанного решения словосочетание "Тарановского района" заменить на "района Беимбета Майлина".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Тобол" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Тобол А. Есмагамбетов