Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 7245 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Железин ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің.2021 жылғы 14 шілдедегі № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Железин ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 14.07.2021 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Железин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 1-13/142 ұсынысы негізінде, Лесной ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Лесной ауылдық округінің Лесное ауылының Первомайская және Зеленая көшелерінде жануарлардың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданы Лесной ауылдық округінің әкімі Н. Унбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Лесного сельского округа Железинского района Павлодарской области от 13 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 апреля 2021 года № 7245. Утратило силу решением акима Лесного сельского округа Железинского района Павлодарской области от 14 июля 2021 года № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Лесного сельского округа Железинского района Павлодарской области от 14.07.2021 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Железинского района от 10 марта 2021года № 1-13/142, аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных, установить ограничительные мероприятия на улицах Первомайская и Зеленая села Лесное Лесного сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Лесного сельского округа Железинского района Н. Унбаев