Шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар облысы Железин ауданы Прииртышск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" №8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Прииртышск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 қыркүйектегі № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қыркүйекте № 24497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1- тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Железин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2021 жылғы 03 тамыздағы № 1-13/341 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Железин ауданы Прииртышск ауылдық округінің Урлітүб ауылының "Урлютюб" шаруа қожалығы аумағында құтыру ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар облысы Железин ауданы Прииртышск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22912 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Прииртышск ауылдық округінің әкімі К. Баужанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Прииртышского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 31 мая 2021 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Прииртышского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 22 сентября 2021 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2021 года № 24497
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Железинского района от 03 августа 2021 года № 1-13/341, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Урлютюб" села Урлютюб Прииртышского сельского округа Железинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима Прииртышского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 31 мая 2021 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22912).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Прииртышского сельского округа К. Баужанов