Шектеу іс - шараларын тоқтату және Ертіс ауданы Голубовка ауылы әкімінің 2020 жылғы 06 қарашадағы "Ертіс ауданы Голубовка ауылы "Ақжол" фермалық шаруашылығы аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" № 1- 19 - 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Голубовка ауылы әкімінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 1-03-2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 7204 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 14 қаңтардағы № 2-19/17 ұсынысы негізінде, Голубовка ауылы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Голубовка ауылы "Ақжол" фермалық шаруашылығының аумағында ірі қара мал арасында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық - санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ертіс ауданы Голубовка ауылы әкімінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 06 қарашадағы "Ертіс ауданы Голубовка ауылы "Ақжол" фермалық шаруашылығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-19-6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7017 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Голубовка ауылы әкімінің міндетін атқарушы Г. Калижанова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима села Голубовка Иртышского района от 06 ноября 2020 года № 1-19-6 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории фермерского хозяйства "Акжол" села Голубовка Иртышского района"
Решение акима села Голубовка Иртышского района Павлодарской области от 4 февраля 2021 года № 1-03-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 февраля 2021 года № 7204
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района от 14 января 2021 года № 2-19/17, исполняющий обязанности акима села Голубовка РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенство среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории фермерского хозяйства "Акжол" села Голубовка Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима села Голубовка Иртышского района от 06 ноября 2020 года № 1-19-6 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории фермерского хозяйства "Акжол" села Голубовка Иртышского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7017, опубликованное 12 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села Голубовка Г. Калижанова