Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Жылы-Бұлақ ауылында орналасқан "Байзаков" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 7234 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің 16.06.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Шарбақты ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 27 қаңтардағы № 2-19/026 ұсынысы негізінде, Жылы-Бұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округінің Жылы-Бұлақ ауылында орналасқан "Байзаков" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шарбақты аудандық аймақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жылы-Бұлақ ауылдық округінің әкімі К. Альжекеев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Байзаков" расположенного в селе Жылы-Булак Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района
Решение акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 30 марта 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2021 года № 7234. Утратило силу решением акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 16 июня 2021 года № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 16.06.2021 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Щербактинского района от 27 января 2021 года за № 2-19/026, аким Жылы-Булакского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Байзаков", расположенного в селе Жылы-Булак Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района.
2. Государственному учреждению "Щербактинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жылы-Булакского сельского округа К. Альжекеев