Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 2 тамыздағы № 12 шешімі. Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 тамызда № 23914 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округі әкімінің 22.11.2021 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2021 жылғы 01 шілдедегі №08-02/529 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округі Камышлово ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
Тоқшын ауылдық округінің әкімі
Б. Имантаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 2 августа 2021 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2021 года № 23914. Утратил силу решением акима Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2021 года № 22
Сноска. Утратил силу решением акима Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22.11.2021 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного и ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 1 июля 2021 года №08-02/529 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Камышлово Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Токушинского сельского округа
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Б. Имантаев