Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 21 маусымдағы № 4.19.1-11/104 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 шілдеде № 23231 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 4.19.1-11/106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округі әкімінің 10.09.2021 № 4.19.1-11/106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ақжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 08 сәуірдегі № 07-29/38 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округінің Алқатерек ауылында "Ақерке" шаруа қожалығының аумағында құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алқатерек ауылдық округі әкімі Н. Алин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 июня 2021 года № 4.19.1-11/104. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2021 года № 23231. Утратил силу решением акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2021 года № 4.19.1-11/106
Сноска. Утратил силу решением акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 10.09.2021 № 4.19.1-11 /106 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Акжарского района от 08 апреля 2021 № 07-29/38, РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим ограничительных мероприятий, в связи с выявлением болезни бешенство на территории крестьянского хозяйства "Акерке" в селе Алкатерек Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алкатерекского сельского округа Н. Алин