2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/399 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 7012 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18 896 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1 287 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17 609 мың теңге;
2) шығындар - 18 967,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 71,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71,2 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 71,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 05.05.2021 № 6/58 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2021 № 13/121 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-1. Спасовка ауылдық округі бюджетінің шығындарында қаржылық жылдың басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен, республикалық бюджеттен 2020 қаржылық жылда бөлінген 0,1 мың теңге сомадағы пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 05.05.2021 № 6/58 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-2. Предусмотреть в бюджете Спасовского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 71,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.

Об утверждении бюджета Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2021 года № 7012.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения .
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 18 896 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1 287 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 17 609 тысяч тенге;
2) затраты - 18 967,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 71,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 71,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 05.05.2021 № 6/58 (вводится в действие с 01.01.2021); от 29.11.2021 № 13/121 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в расходах бюджета Спасовского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, возврат неиспользованных целевых трансфертов выделенных в 2020 финансовом году из республиканского бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 05.05.2021 № 6/58 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-2. Предусмотреть в бюджете Спасовского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 71,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 05.05.2021 № 6/58 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Спасовка ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.
3. 2021 жылға аудандық бюджеттен Спасовка ауылдық округінің бюджетіне 14 152 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемі қарастырылсын.
4. 2021 жылға арналған Спасовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жолдарды ағымдағы ұстауға;
Спасовка ауылын абаттандыруға;
қоныс аударушылар үшін Спасовка ауылында салынған үйлерге дуалдар (қоршаулар) дайындауға;
ауылдық округтің ағымдағы шығындарына.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 29.11.2021 № 13/121 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Спасовка ауылдық округі бойынша 2021-2023 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты сессиясының төрағасы К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданы
мәслихатының 2021 жылғы
8 қаңтардағы № 58/399
шешіміне 1 – қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 05.05.2021 № 6/58 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить, что доходы бюджета Спасовского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных субвенций, из районного бюджета бюджету Спасовского сельского округа в сумме 14 152 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на текущее содержание дорог;
на благоустройство села Спасовка;
на изготовление заборов (ограждений) к построенным домам в селе Спасовка для переселенцев;
на текущие расходы сельского округа.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 29.11.2021 № 13/121 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Установить расходы на 2021-2023 годы по Спасовскому сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1 к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2021 года
№ 58/399
Бюджет Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год