Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 7176 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына 8) тармақшасына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 9 ақпандағы № 33 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Возвышен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышенка ауылында орналасқан "Шупанов" шаруа қожалығы және "Шупанов" жеке кәсіпкерінің аумақтарында белгіленген ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 22 (2020 жылғы 28 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6547 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі В. Соколов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 марта 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2021 года № 7176
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 9 февраля 2021 года № 33, аким Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территориях крестьянского хозяйства "Шупанов" и индивидуального предпринимателя "Шупанов", расположенных в селе Возвышенка района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 25 сентября 2020 года № 22 (опубликовано 28 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6547).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа В. Соколов