"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 179 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 247 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қазанда № 24659 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 тамыздағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 09.08.2022 № 196 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 179 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4312 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшаның 9-тармағындағы "Комсомольское ауылы, Комсомольская және Ленина көшелердің қиылысы" деген сөздер "Комсомольское ауылы, Комсомольская және Абай көшелердің қиылысы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тимирязев ауданының әкімі Н. Кенесов

О внесении изменения в постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31 августа 2017 года № 179 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2021 года № 247. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2021 года № 24659.Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 9 августа 2022 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 09.08.2022 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тимирязевского района Северо - Казахстанской области" от 31 августа 2017 года № 179 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4312) следующее изменение:
в пункте 9 приложения, утвержденного указанным постановлением, слова "Село Комсомольское, пересечение улиц Комсомольская и Ленина" заменить словами "Село Комсомольское, пересечение улиц Комсомольская и Абая".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тимирязевского района Н. Кенесов