Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 шілдедегі № 25 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23537 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің 20.10.2021 № 61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2021 жылғы 20 мамыр күнгі № 12-11/126 санды № 5 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жеке кәсіпкер Б. Муханбетжановтың мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты, Құмарғали ауылы Майдангер көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Құрманғазы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теңіз ауылдық округінің әкімі А. Баймуханов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 8 июля 2021 года № 25. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23537. Утратило силу решением акима сельского округа Тениз Курмангазинского района Атырауской области от 20 октября 2021 года № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Тениз Курмангазинского района Атырауской области от 20.10.2021 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора государственного учреждения "Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 5, № 12-11/126 от 20 мая 2021 года РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллеза у крупного рогатого скота индивидуального предпринимателя Б. Муханбетжанова установить ограничительные мероприятия на улице Майдангер в селе Кумаргали.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Тениз Курмангазинского района Атырауской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) после официального опубликования разместить данное решение на Интернет-ресурсе акимата Курмангазинского района.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тениз А. Баймуханов