Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 06 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 12 сәуірде № 6158 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 29 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің 28.12.2021 № 29 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7)тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бәйдібек аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 31 наурыз № 08-02-07/103 ұсынысы негізінде Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыңбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ елді мекені Ақтөбе көшесінің тұрғыны А.Алиевтің уақ малынан "бруцеллез" ауруының анықталуына байланысты, Ақбұлақ елді мекені Ақтөбе көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет- ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Мыңбұлақ ауылдық округінің әкімі А. Мхиева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Мынбулак Байдибекского района Туркестанской области от 12 апреля 2021 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 апреля 2021 года № 6158. Утратило силу решением акима сельского округа Мынбулак Байдибекского района Туркестанской области от 28 декабря 2021 года № 29
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Мынбулак Байдибекского района Туркестанской области от 28.12.2021 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Байдибекской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 08-02-07-/103 аким сельского округа Мынбулак района Байдибек РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улицы Актобе населенного пункта Акбулак, в связи с выявлением заболевания "бруцеллез" у мелкого рогатого скота жителя улицы Актобе, населенного пункта Акбулак, сельского округа Мынбулак А.Алиева.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Мынбулак района Байдибек" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет- ресурсе акимата района Байдибек после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким сельского округа Мынбулак А. Мхиева