Шаған кентінің көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 8763 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқарутуралы" Заңының 35 –бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы қорытындысы негізінде, халықтың пікірін ескере отырып, Шаған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шаған кентінің келесі көшелер қайта аталсын:
"Ленина" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Советская"көшесі "Көктем" көшесі болып;
"Кирова" көшесі "Болашақ" көшесі болып;
"Ленинградская" көшесі "Желтоқсан" көшесі болып.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Шаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім И. Попова

О переименовании улиц в поселке Чаган
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 6 мая 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 мая 2021 года № 8763
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно – Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года, с учетом мнения населения, аким поселка Чаган РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в поселке Чаган:
улицу "Ленина" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Советская" на улицу "Көктем";
улицу "Кирова" на улицу "Болашақ";
улицу "Ленинградская" на улицу "Желтоқсан".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Чаган города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Семей;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким И. Попова