Шектеу іс-шараларын тоқтату және «Аягөз ауданы Нарын ауылдық округі Шынқожа ауылының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы» Нарын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 наурыздағы № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 наурызда № 8422 болып тіркелді
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі «Құқықтық актілер туралы» Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Aягөз ауданы бойынша бас мемлекеттік  ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 ақпандағы № 69 ұсынысы негізінде, Нарын ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан пастереллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Aягөз ауданы Нарын ауылдық округі Шынқожа ауылының аумағына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Нарын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 «Aягөз ауданы Нарын ауылдық округі Шынқожа ауылының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8029 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 29 желтоқсанда  жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нарын ауылдық округі әкімінің
міндетін уақытша атқарушы                                                                  К. Исаева

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Нарынского сельского округа от 23 декабря 2020 года № 2 «Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шынкожа Нарынского сельского округа Аягозского района»
Решение акима Нарынского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 2 марта 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 марта 2021 года № 8422
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8)  статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора по Aягозскому району № 69 от 10 февраля 2021 года, аким Нарынского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни пастереллеза среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на территории села Шынкожа Нарынского сельского округа Aягозского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Нарынского сельского округа от 23 декабря 2020 года № 2 «Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шынкожаа Нарынского сельского округа Aягозского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8029, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Нарынского сельского округа                                                   Исаева К.