Шектеу іс-шараларын алу және Зайсан қала әкімінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 3 "Зайсан қала округінің "Сауыр" және "Шевченко" мөлтек аудандарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2021 жылғы 10 маусымдағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23116 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабы 3-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 551 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі-қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан қала округінің "Сауыр" және "Шевченко" мөлтек ауданына белгіленген шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Зайсан ауданының Зайсан қаласы әкімінің "Зайсан қала округінің "Сауыр" және "Шевченко" мөлтек аудандарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8007 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Зайсан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан қаласының әкімі А. Дутбаев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима города Зайсан от 21 декабря 2020 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятии в микрорайонах "Сауыр" и "Шевченко" Зайсанского городского округа"
Решение акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2021 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23116
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 12 мая 2021 года № 551, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в микрорайонах "Сауыр" и "Шевченко" Зайсанского городского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима города Зайсан Зайсанского района от 23 декабря 2020 года №3 "Об установлении ограничительных мероприятии в микрорайонах "Сауыр" и "Шевченко" Зайсанского городского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8007).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Зайсан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течении десяти календарных дней после дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Зайсан А. Дутбаев