Шектеу іс- шараларын тоқтату және Ұлан ауданының Азовое ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Азовое ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24308 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 01-26/392 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс – шаралар жүргізілуіне байланысты, Ұлан ауданының Азовое ауылдық округі Ново-Азовое ауылының "Семен" шаруа қожалығында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Азовое ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8477 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Дамдыбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Азовского сельского округа Уланского района от 4 марта 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Азовского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 7 сентября 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24308
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 августа 2021 года № 01-26/392, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Семен" в селе Ново- Азовое Азовского сельского округа Уланского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Азовского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 4 марта 2021 года № 2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8477).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Дамдыбаев