Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № 1-НҚ және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № 141 бірлескен нормативтік қаулысы мен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 ақпанда № 26808 болып тіркелді
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі – Есеп комитеті) "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазақстан Республикасының Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ:
1. Осы бірлескен нормативтік қаулыға және бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Есеп комитетінің Жоспарлау, талдау және есептілік бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы нормативтік қаулының және бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы нормативтік қаулының және бұйрықтың Есеп комитетінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы нормативтік қаулының және бұйрықтың орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына және Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы нормативтік қаулы және бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
__________Е. Жамаубаев
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің Төрайымы
__________Н. Годунова
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ 141 мен
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ 1-НҚ Бірлескен бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылды деп танылатын кейбір нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. "Мақсаттарға қол жеткізу тиімділігін бағалау бойынша әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 540 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 706 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14781 болып тіркелген).
2. "Мақсаттар мен бюджеттік бағдарламалар көрсеткіштеріне қол жеткізу тиімділігін бағалау жөніндегі әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 706 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 540 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 31 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 93 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16432 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан
Совместные нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 8 февраля 2022 года № 1-НҚ и приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2022 года № 141. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2022 года № 26808
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее – Счетный комитет) ПОСТАНОВЛЯЕТ и Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему совместному нормативному постановлению и приказу.
2. Отделу планирования, анализа и отчетности Счетного комитета в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего нормативного постановления и приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего нормативного постановления и приказа на интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. Контроль за исполнением настоящих нормативного постановления и приказа возложить на руководителя аппарата Счетного комитета и курирующего вице-министра финансов Республики Казахстан.
4. Настоящие нормативное постановление и приказ вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Е. Жамаубаев
Председатель
Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета
__________ Н. Годунова
Приложение
к совместному приказу
Министра финансов Республики
Казахстан от 8 февраля 2022 года № 141
и Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета
от 8 февраля 2022 года
№ 1-НҚ
Перечень некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан, которые признаются утратившими силу
1. Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 540 и Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 706 "Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения целей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14781).
2. Совместный приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 января 2018 года № 31 и Министра финансов Республики Казахстан от 31 января 2018 года № 93 "О внесении изменений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 706 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 540 "Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения целей и показателей бюджетных программ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16432).

3. "Мақсаттарға қол жеткізу тиімділігін бағалау бойынша әдістемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 706 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 540 бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 16 қаңтардағы № 7 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 16 қаңтардағы № 22 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18212 болып тіркелген).

3. Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 января 2019 года № 7 и Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2019 года № 22 "О внесении изменения в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 706 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 540 "Об утверждении Методики по оценке эффективности достижения целей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18212).