Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2022 жылғы 8 шiлдедегi № 395 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шiлдеде № 28759 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тiзбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 53/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18594 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тiзбесі осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2) "Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға үшін біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 54/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18605 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесі осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 июля 2022 года № 395. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28759
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан следующие изменения:
1) в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 24 апреля 2019 года № 53/НҚ "Об утверждении квалификационных требований для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечня документов, подтверждающих соответствие им" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18594):
квалификационные требования для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечне документов, подтверждающих соответствие им, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 24 апреля 2019 года № 54/НҚ "Об утверждении квалификационных требований для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечня документов, подтверждающих соответствие им" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18605):
квалификационные требования для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечень документов, подтверждающих соответствие им, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Қорғаныс өнеркәсібі кешені департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрінің міндетін атқарушы
М. Карабаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 8 шілдедегі
№ 395 Бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, қорғаныс
және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2019 жылғы 24 сәуірдегі
№ 53/НҚ бұйрығымен
бекітілген
Монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесі
Р/с №
Біліктілік талаптары мыналардың болуын қамтиды
Біліктілік талаптарына сәйкестікті растайтын құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4
1. Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, жасау жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1
заңды тұлға басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы түріндегі ғылыми база
нормативтік-техникалық құжаттар
құжаттың көшірмесі
4
мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты; жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді; әзірленген және өндірілетін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды; жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды қамтитын меншік құқығындағы (белгіленген капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын кәсіпорындарға және олардың еншілес және (немесе) үлестес ұйымдарына, сондай-ақ ұлттық қауіпсіздіктің қажетті деңгейін ұстап тұру мүдделерін шешу үшін құрылатын ұйымдарға (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер, әскери құралымдар, арнаулы немесе Құқық қорғау органдары және қорғаныс өнеркәсібі саласындағы уәкілетті орган жазбаша растайды) өндірістік-техникалық базаның және меншік құқығындағы технологиялық жабдықтың болуы міндетті емес) қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасы
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
үй-жайға меншік құқығының бар екендігі туралы мәліметтерді лицензиар тиісті ақпараттық жүйелерден алады.
5
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
тексеру туралы сертификаттың көшірмесі
6
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу және өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
7
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
8
күзет қызметі субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны тәулік бойы күзетуге арналған шарттың болуы
"Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген талаптарға сәйкес күзет қызметінің субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны күзетуге арналған шарт
құжаттың көшірмесі
9
өтініш берушінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігінің сақтандыру полисінің болуы
міндетті экологиялық сақтандырудың сақтандыру полисінің көшірмесі (үшінші тұлғаларға және қоршаған ортаға зиян келтіргені үшін)
құжаттың көшірмесі
10
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты өндірісті ұйымдастыру жоспар-кестесі
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс саласындағы уәкілетті органмен қорғаныс өнеркәсібі саласында жүргізіліп жатқан саясаттың сәйкестігі тұрғысынан келісілген, ұйым басшысымен бекітілген құжат, монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, жасау жөніндегіжоспар-кесте
жоспарланып отырған қызметтің сәйкестігіне талдау жүргізу кезінде қорғаныс өнеркәсібін дамытудың бағыттарын айқындайтын мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттары, сондай-ақ мемлекеттің әскери қауіпсіздігі мәселелері бойынша мемлекет басшылығы мен Үкіметтің нұсқаулары (тапсырмалары) назарға алынады
11
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті келісімінің болуы
атқаратын қызметі мәніне Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінен анықтама-келісу
құжаттың көшірмесі

2. Департаменту оборонно-промышленного комплекса Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
М. Карабаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 8 июля 2022 года № 395
Утверждены приказом
Министра цифрового развития,
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2019 года № 53/НҚ
Квалификационные требования для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
№ п/п
Квалификационные требования включают наличие:
Документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям
Примечание
1
2
3
4
1. Для подвида деятельности по разработке, производству боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
2
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
3
научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам разработки и производства к указанному подвиду деятельности
нормативно-техническая документация
копия документа
4
производственно-технической базы, находящейся на праве собственности (предприятиям, со сто процентным участием государства в уставном капитале и их дочерним и (или) аффилированным организациям, а также организациям создаваемые для решения интересов поддержания необходимого уровня национальной безопасности (письменно подтверждается Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, специальными государственными или правоохранительными органами в области оборонной промышленности) наличие производственно-технической базы и технологического оборудования на правах собственности не обязательно), огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности и включающей: специализированное производственное здание;
оборудование, стенд, подъемный механизм; специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний разработанной и производимой продукции; служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
сведения, указывающие о наличии права собственности на помещения, лицензиар получает из соответствующих информационных систем.
5
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия сертификата о поверке
6
утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
7
журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
8
наличие договора на круглосуточную охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности
договор на круглосуточную охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности, требования к которым установлены Законом Республики Казахстан "Об охранной деятельности" от 19 октября 2000 года
копия документа
9
наличие страхового полиса гражданско-правовой ответственности заявителя
копия страхового полиса обязательного экологического страхования (за причинение вреда третьим лицам и окружающей среде)
копия документа
10
план-график организации производства к указанному подвиду деятельности
план-график по разработке, производству боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание, утвержденный руководителем организации, документ согласованный с уполномоченным органом в области оборонной промышленности и государственного оборонного заказа на предмет соответствия проводимой политики в области оборонной промышленности согласно приложению 2 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
при проведении анализа на соответствие планируемой деятельности принимаются во внимание документы системы государственного планирования, определяющие направления развития оборонной промышленности, а также указания (поручения) руководства государства и правительства по вопросам военной безопасности государства
11
наличие согласования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
справка-согласование с Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на предмет занимаемой деятельности
копия документа

2. Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды жөндеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1
заңды тұлғаның басшысы немесе басшы орынбасары, оның ішінде оның филиалы басшысы немесе оның басшысы орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімі
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты әзірлеу және өндіру мәселелері жөніндегі нормативтік-техникалық құжаттар жиынтығы түріндегі ғылыми база
нормативтік-техникалық құжаттар
құжаттың көшірмесі
4
мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты; жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді; әзірленген және өндірілетін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды; жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды қамтитын меншік құқығындағы (белгіленген капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын кәсіпорындарға және олардың еншілес және (немесе) үлестес ұйымдарына, сондай-ақ ұлттық қауіпсіздіктің қажетті деңгейін ұстап тұру мүдделерін шешу үшін құрылатын ұйымдарға (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер, әскери құралымдар, арнаулы немесе Құқық қорғау органдары және қорғаныс өнеркәсібі саласындағы уәкілетті орган жазбаша растайды) өндірістік-техникалық базаның және меншік құқығындағы технологиялық жабдықтың болуы міндетті емес) қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сәйкес өндірістік-техникалық базасы
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
үй-жайға меншік құқығының бар екендігі туралы мәліметтерді лицензиар тиісті ақпараттық жүйелерден алады.
5
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
тексеру туралы сертификаттың көшірмесі
6
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымша сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
7
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
8
күзет қызметі субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны тәулік бойы күзетуге арналған шарттың болуы
"Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген талаптарға сәйкес күзет қызметінің субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны күзетуге арналған шарт
құжаттың көшірмесі
9
өтініш берушінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігінің сақтандыру полисінің болуы
міндетті экологиялық сақтандырудың сақтандыру полисінің көшірмесі (үшінші тұлғаларға және қоршаған ортаға зиян келтіргені үшін)
құжаттың көшірмесі
10
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты өндірісті ұйымдастыру жоспар-кестесі
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс саласындағы уәкілетті органмен қорғаныс өнеркәсібі саласында жүргізіліп жатқан саясаттың сәйкестігі тұрғысынан келісілген, ұйым басшысымен бекітілген құжат, монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды жөндеу жөніндегі жоспар-кесте
жоспарланып отырған қызметтің сәйкестігіне талдау жүргізу кезінде қорғаныс өнеркәсібін дамытудың бағыттарын айқындайтын мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттары, сондай-ақ мемлекеттің әскери қауіпсіздігі мәселелері бойынша мемлекет басшылығы мен Үкіметтің нұсқаулары (тапсырмалары) назарға алынады
11
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті келісімінің болуы
атқаратын қызметі мәніне Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінен анықтама-келісу
құжаттың көшірмесі

2. Для подвида деятельности по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
2
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
3
научной базы в виде комплекта нормативно-технических документов по вопросам ремонта к указанному подвиду деятельности
нормативно-техническая документация
копия документа
4
производственно-технической базы на праве собственности (предприятиям, со сто процентным участием государства в уставной капитале и их дочерним и (или) аффилированным организациям, а также организациям создаваемые для решения интересов поддержания необходимого уровня национальной безопасности (письменно подтверждается Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, специальными государственными или правоохранительными органами в области оборонной промышленности) наличие производственно-технической базы и технологического оборудования на правах собственности не обязательно), огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, ангар; оборудование, стенд, подъемный механизм;
Специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения контрольных испытаний продукции после произведенного ремонта; служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
сведения, указывающие о наличии права собственности на помещения, лицензиар получает из соответствующих информационных систем.
5
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия сертификата о поверке
6
журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
7
утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
8
наличие договора на круглосуточную охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности
договор на охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности, требования к которым установлены Законом Республики Казахстан "Об охранной деятельности" от 19 октября 2000 года
копия документа
9
наличие страхового полиса гражданско-правовой ответственности заявителя
копия страхового полиса обязательного экологического страхования (за причинение вреда третьим лицам и окружающей среде)
копия документа
10
план-график организации производства к указанному подвиду деятельности
план-график по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание, утвержденный руководителем организации, документ согласованный с уполномоченным органом в области оборонной промышленности и государственного оборонного заказа на предмет соответствия проводимой политики в области оборонной промышленности согласно приложению 3 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
при проведении анализа на соответствие планируемой деятельности принимаются во внимание документы системы государственного планирования, определяющие направления развития оборонной промышленности, а также указания (поручения) руководства государства и правительства по вопросам военной безопасности государства
11
наличие согласования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
справка-согласование с Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на предмет занимаемой деятельности
копия документа

3. Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды сатып алу және өткізу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1
заңды тұлғаның басшысы немесе басшы орынбасары, оның ішінде филиалы басшысы немесе оның басшысы орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімі
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3
оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, жабдықтарын сақтауға арналған, қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан, меншік құқығындағы (белгіленген капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын кәсіпорындарға және олардың еншілес және (немесе) үлестес ұйымдарына, сондай-ақ ұлттық қауіпсіздіктің қажетті деңгейін ұстап тұру мүдделерін шешу үшін құрылатын ұйымдарға (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер, әскери құралымдар, арнаулы немесе Құқық қорғау органдары және қорғаныс өнеркәсібі саласындағы уәкілетті орган жазбаша растайды) өндірістік-техникалық базаның және меншік құқығындағы технологиялық жабдықтың болуы міндетті емес) арнайы жабдықталған халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына сәйкес қойма
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
Үй-жайға меншік құқығының бар екендігі туралы мәліметтерді лицензиар тиісті ақпараттық жүйелерден алады.
4
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
5
күзет қызметі субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, арнайы жабдықталған қойманы тәулік бойы күзетуге арналған шарттың болуы
"Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген талаптарға сәйкес күзет қызметінің субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, арнайы жабдықталған қойманы күзетуге арналған шарт
құжаттың көшірмесі
6
1, 6 және 7-сыныпты қауіпті жүкті тасымалдауға арнайы рұқсаттың болуы
1, 6 және 7-сыныпты қауіпті жүкті тасымалдауға арнайы рұқсат
лицензиар рұқсат туралы мәліметтерді тиісті ақпараттық жүйелерден алады
7
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты өндірісті ұйымдастыру жоспар-кестесі
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс саласындағы уәкілетті органмен қорғаныс өнеркәсібі саласында жүргізіліп жатқан саясаттың сәйкестігі тұрғысынан келісілген, ұйым басшысымен бекітілген құжат, монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды сатып алу және өткізу жөніндегі жоспар-кесте
жоспарланып отырған қызметтің сәйкестігіне талдау жүргізу кезінде қорғаныс өнеркәсібін дамытудың бағыттарын айқындайтын мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттары, сондай-ақ мемлекеттің әскери қауіпсіздігі мәселелері бойынша мемлекет басшылығы мен Үкіметтің нұсқаулары (тапсырмалары) назарға алынады
8
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті келісімінің болуы
атқаратын қызметі мәніне Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінен анықтама-келісу
құжаттың көшірмесі
Монтаждауды, реттеуді,
жаңғыртуды, орнатуды,
пайдалануды, сақтауды,
жөндеуді және сервистік қызмет
көрсетуді қоса алғанда, оқ-
дәрілерді, қару-жарақ пен әскери
техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерін, жиынтықтаушы
бұйымдары мен аспаптарын,
сондай-ақ арнайы
материалдарды және оларды
өндіруге арналған жабдықтарды
әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып
алу және өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыру үшін
қойылатын біліктілік талаптары
және оларға сәйкестікті
растайтын құжаттар тізбесіне
1-қосымша
Монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды және оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне мәліметтер нысаны

3. Для подвида деятельности по приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
1
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
2
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
3
специально оборудованного склада на праве собственности, производственно-технической базы на праве собственности (предприятиям, со сто процентным участием государства в уставном капитале и их дочерним и (или) аффилированным организациям, а также организациям создаваемые для решения интересов поддержания необходимого уровня национальной безопасности (письменно подтверждается Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, специальными государственными или правоохранительными органами в области оборонной промышленности) наличие специально оборудованного склада и технологического оборудования на правах собственности не обязательно), для хранения боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
Сведения, указывающие о наличии права собственности на помещения, лицензиар получает из соответствующих информационных систем.
4
журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
5
наличие договора на круглосуточную охрану специально оборудованного склада с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности
договор на охрану специально оборудованного склада с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности, требования к которым установлены Законом Республики Казахстан "Об охранной деятельности" от 19 октября 2000 года
копия документа
6
наличие специального разрешения на перевозку опасного груза классов 1, 6 и 7
специальное разрешение на перевозку опасного груза классов 1, 6 и 7
сведения о разрешении лицензиар получает из соответствующих информационных систем
7
план-график организации производства к указанному подвиду деятельности
план-график по приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание, утвержденный руководителем организации, документ согласованный с уполномоченным органом в области оборонной промышленности и государственного оборонного заказа на предмет соответствия проводимой политики в области оборонной промышленности согласно приложению 4 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечень документов, подтверждающих соответствие им
при проведении анализа на соответствие планируемой деятельности принимаются во внимание документы системы государственного планирования, определяющие направления развития оборонной промышленности, а также указания (поручения) руководства государства и правительства по вопросам военной безопасности государства
8
наличие согласования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
справка-согласование с Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на предмет занимаемой деятельности
копия документа
Приложение 1
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству,
ремонту, приобретению
и реализации боеприпасов,
вооружения и военной техники,
запасных частей,
комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных
материалов, оборудования
для их производства, включая
монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование, хранение,
ремонт и сервисное обслуживание
и перечню документов,
подтверждающих соответствие им
Форма сведений к квалификационным требованиям для осуществления деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание и перечню документов, подтверждающих соответствие им

1. Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, жасау жөніндегі кіші қызмет түрі үшін мыналар:
1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның ішінде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ______________________________________;
лауазымы __________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні ____________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) _____________________________________;
лауазымы __________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні ____________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі _______________________________;
білімі бойынша мамандығы ____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;
3) мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты ___________________________________;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді _____________________;
әзірленген және өндірілетін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды ________________________________________________________;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды _________________________________________________________________;
қамтитын меншік құқығындағы қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына талаптарына жауап беретін өндірістік-техникалық базасы;
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі (мекенжайы) _____________;
қоршау, оқшалау, тұрғын және өндірістік объектілерінен қашықтығы туралы ақпарат, метрде _______________________________________________.

1. Для подвида деятельности по разработке, производству боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей,
комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж,
наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя
его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________________________________________________________________;
должность ________________________________________________________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении _____________________________________________________________________________;
специальность по образованию ________________________________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ___________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _____________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года
по специальности:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________________________________________________________________;
должность _________________________________________________________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ____________________________________________________________________;
стаж работы по специальности _________________________________________________________________________________;
специальность по образованию _________________________________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ____________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом ______________________________________________________;
3) производственно-технической базы, находящейся на праве собственности, огороженной, изолированной, расположенной
на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов,
отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной
безопасности и включающей:
специализированное производственное здание ____________________________________________________________________;
оборудование, стенд, подъемный механизм _______________________________________________________________________;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения
контрольных испытаний разработанной и производимой продукции
___________________________________________________________________________________________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала _______________________________________________________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ______________________________________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах __________________;

4) пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары:
өлшеу құралдары туралы ақпарат ______________________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен берілген күні ___________________________________________________________;
5) ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар туралы ақпарат ______________________________;
6) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал туралы ақпарат __________________________________ болуы қажет.
2. Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды жөндеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін мыналар:
1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның ішінде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні _____________;
білімі бойынша мамандығы ____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда) ______________________________________;
лауазымы ___________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні ______________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі ________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні ______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;

4) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства
об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений _________________________________________________________________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения ______________________________________________________________;
5) утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ по разработке и производству:
информация о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению работ
по разработке и производству ___________________________________________________________________________________;
6) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей,
готовых и бракованных изделий _________________________________________________________________________________.
2. Для подвида деятельности по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку,
использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя
его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________________________________________________________________;
должность ____________________________________________________________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении _________________________________________________________________________________;
специальность по образованию ____________________________________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании _______________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _________________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________________________________________________________;
должность _____________________________________________________________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ________________________________________________________________________;
стаж работы по специальности _____________________________________________________________________________________;
специальность по образованию _____________________________________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом___________________________________________________________;

3) мыналарды:
арнайы өндірістік ғимаратты, ангар _______________________________;
жабдықтарды, стендіні, көтергіш механизмді ______________________;
жөндеу жүргізілгеннен кейін өнімді сақтау және оларға бақылау сынақтарын жүргізуге арналған арнайы жабдықталған аумақтар мен үй-жайларды _______________________________________________________;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайларды ________________________________________________________________;
қамтитын меншік құқығындағы қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына жауап беретін өндірістік-техникалық базасы;
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі (мекенжайы) _____________;
қоршау, оқшаулау, тұрғын үй және өндірістік объектілерінен қашықтығы туралы ақпарат, метрде ____________________________________________.
4) пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына жауап беретін өлшеу құралдары:
өлшеу құралдары туралы ақпарат _______________________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен берілген күні ____________________________________________________________;
5) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзірлемелерді), жинақтаушы бөлшектерді, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал туралы ақпарат ___________________________________;
6) ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен әзірлеу, өндіру жұмыстарын қауіпсіз жүргізу жөніндегі нұсқаулық туралы ақпарат ________________________________ болуы қажет.
3. Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды жөндеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін мыналар:

3) производственно-технической базы на праве собственности, огороженной, изолированной, расположенной
на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и
производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере
санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, ангар ___________________________________________________________________;
оборудование, стенд, подъемный механизм ___________________________________________________________________________;
специально оборудованную территорию и помещение для хранения и проведения
контрольных испытаний продукции после произведенного ремонта _______________________________________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала __________________________________________________________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) _________________________________________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, о расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах
_______________________________________________________________________________________________________________;
4) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям
законодательства об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений _____________________________________________________________________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения __________________________________________________________________;
5) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих
деталей, изделий __________________________________________________________________________________________________;
6) утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ:
информация о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному проведению ремонтных работ
________________________________.
3. Для подвида деятельности по приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей,
комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж,
наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание наличие:

1) заңды тұлға басшысының немесе басшысы орынбасарының, оның ішінде филиалы басшысының немесе оның басшысы орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ______________________________________;
лауазымы ___________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні _____________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні _________________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ______________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) _______________________________________;
лауазымы ___________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен берілген күні ____________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі _______________________________;
білімі бойынша мамандығы ____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні __________________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;
3) оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, жабдықтарын сақтауға арналған, қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан, меншік құқығындағы арнайы жабдықталған, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына жауап беретін қойма:
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі (мекенжайы) _____________;
қоршау, оқшаулау, тұрғын үй және өндірістік объектілерінен қашықтығы туралы ақпарат, метрде _____________________________________________;
4) монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды есепке алу және сақтау жөніндегі журнал:
монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды есепке алу және сақтау жөніндегі журналдың бар-жоғы туралы ақпарат ________________________________ болуы қажет.
Монтаждауды, реттеуді,
жаңғыртуды, орнатуды,
пайдалануды, сақтауды,
жөндеуді және сервистік қызмет
көрсетуді қоса алғанда, оқ-
дәрілерді, қару-жарақ пен әскери
техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерін, жиынтықтаушы
бұйымдары мен аспаптарын,
сондай-ақ арнайы
материалдарды және оларды
өндіруге арналған жабдықтарды
әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып
алу және өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыру үшін
қойылатын біліктілік талаптары
және оларға сәйкестікті
растайтын құжаттар тізбесіне
2-қосымша
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы
____________________________
(қолы) (тегі, аты,әкесінің аты,
болған жағдайда)
Күні
Мөрдің орны
Жеке сәйкестендіру нөмірі/
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Қызмет бағыты (экономикалық
қызметтің жалпы жүктеуіш)
Заңды тұлғаның мекенжайы
және қызметті немесе
әрекеттерді (операцияларды)
жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы (пошта индексі,
облыс, қала, аудан, елді мекен,
көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың)
нөмірі)
Телефоны
Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды әзірлеу, жасау жөніндегі кіші қызмет түрі үшін ____ жылға арналған ЖОСПАР-КЕСТЕ
Өнімнің атауы
Тауар номенклатурасының коды
Өлшем бірлігі
Саны
Соңғы пайдаланушы
Соңғы пайдаланушыларға расталған жыл сайынғы ішкі қажеттілік
Ішкі қажеттілік
Экспорт жоспары
Локализация деңгейі
Өндірілетін өнім үшін конструкторлық және өндірістік құжаттаманың болуы
Монтаждауды, реттеуді,
жаңғыртуды, орнатуды,
пайдалануды, сақтауды,
жөндеуді және сервистік қызмет
көрсетуді қоса алғанда, оқ-
дәрілерді, қару-жарақ пен әскери
техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерін, жиынтықтаушы
бұйымдары мен аспаптарын,
сондай-ақ арнайы
материалдарды және оларды
өндіруге арналған жабдықтарды
әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып
алу және өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыру үшін
қойылатын біліктілік талаптары
және оларға сәйкестікті
растайтын құжаттар тізбесіне
3-қосымша
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы
____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты,
болған жағдайда)
Күні
Мөрдің орны
Жеке сәйкестендіру нөмірі/
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Қызмет бағыты (экономикалық
қызметтің жалпы жүктеуіш)
Заңды тұлғаның мекенжайы
және қызметті немесе
әрекеттерді (операцияларды)
жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы (пошта индексі,
облыс, қала, аудан, елді мекен,
көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың)
нөмірі)
Телефоны
Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды жөндеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін ____ жылға арналған ЖОСПАР-КЕСТЕ
Тапсырыс беруші
Қызметтің атауы
Тауар номенклатурасының коды
Өлшем бірлігі
Саны
Соңғы пайдаланушы
Әзірлеушінің (өндірушінің) рұқсаты (сертификаты немесе лицензиясы)
Жеке меншікте конструкторлық және (немесе) өндірістік құжаттаманың болуы
Жөндеуді орындауға өндірістік персоналдың (қызметкерлердің) сертификатының (куәлігінің) болуы
Монтаждауды, реттеуді,
жаңғыртуды, орнатуды,
пайдалануды, сақтауды,
жөндеуді және сервистік қызмет
көрсетуді қоса алғанда, оқ-
дәрілерді, қару-жарақ пен әскери
техниканы, олардың қосалқы
бөлшектерін, жиынтықтаушы
бұйымдары мен аспаптарын,
сондай-ақ арнайы
материалдарды және оларды
өндіруге арналған жабдықтарды
әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып
алу және өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыру үшін
қойылатын біліктілік талаптары
және оларға сәйкестікті
растайтын құжаттар тізбесіне
4-қосымша
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы
____________________________
(қолы) (тегі, аты,әкесінің аты,
болған жағдайда)
Күні
Мөрдің орны
Жеке сәйкестендіру нөмірі/
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Қызмет бағыты (экономикалық
қызметтің жалпы жүктеуіш)
Заңды тұлғаның мекенжайы
және қызметті немесе
әрекеттерді (операцияларды)
жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы (пошта индексі,
облыс, қала, аудан, елді мекен,
көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың)
нөмірі)
Телефоны
Монтаждауды, реттеуді, жаңартуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жиынтықтаушы бұйымдары мен аспаптарын, арнайы материалдарды, оларды өндіруге арналған жабдықтарды сатып алу және өткізу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін ____ жылға арналған ЖОСПАР-КЕСТЕ
Тасымалдаушы
Өнімнің атауы
Тауар номенклатурасының коды
Өлшем бірлігі
Саны
Соңғы пайдаланушы
Экспорт жоспары
Импорта жоспары
ҚР жыл сайынғы қажеттілігі
Локализация деңгейі
Өндіріс технологиясын беру мүмкіндігі
Жинақтау
Бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, қорғаныс
және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2019 жылғы 24 сәуірдегі
№ 54/НҚ бұйрығымен
бекітілген
Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесі
Р/с №
Біліктілік талаптары мыналардың болуын қамтиды
Біліктілік талаптарына сәйкестікті растайтын құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4

1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя
его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ________________________________________________________________________;
должность __________________________________________________________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении _______________________________________________________________________________;
специальность по образованию __________________________________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ______________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом_________________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы
не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________________________________________________________________;
должность ____________________________________________________________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _______________________________________________________________________;
стаж работы по специальности ____________________________________________________________________________________;
специальность по образованию ____________________________________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании _______________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _________________________________________________________;
3) специально оборудованного склада на праве собственности, для хранения боеприпасов, вооружения и военной техники,
запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования, огороженного,
изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых,
общественных и производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере
санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности:
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ________________________________________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах
_____________________________________________________________________________________________________________;
4) журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий
и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку,
модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание:
информация о наличии журнала по учету и хранению боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей,
комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства,
включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
_____________________________________________________________________________________________________________.
Приложение 2
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству, ремонту,
приобретению и реализации боеприпасов,
вооружения и военной техники,
запасных частей,
комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных
материалов, оборудования
для их производства, включая
монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование, хранение,
ремонт и сервисное обслуживание
и перечню документов,
подтверждающих соответствие им
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации
____________________________
(подпись) (фамилия, имя,
отчество, при его наличии)
Дата
Место печати
Индивидуальный
идентификационный номер/
Бизнес идентификационный номер
Направление деятельности
(общий классификатор видов экономической деятельности)
Адрес юридического лица
и адрес объекта осуществления
деятельности или действий
(операций)
(почтовый индекс, область,
город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер
дома/здания
(стационарного помещения)
Телефоны
ПЛАН-ГРАФИК
по разработке, производству боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание на ____ год
Наименование продукции
Код товарной номенклатуры
Единица измерения
Количество
Конечный пользователь
Подтвержденный ежегодный внутренний потребность конечным пользователям
Внутренняя потребность
План на экспорт
Уровень локализации
Наличие конструкторской и производственной документации для производимой продукций
Приложение 3
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству, ремонту,
приобретению и реализации боеприпасов,
вооружения и военной техники,
запасных частей,
комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных
материалов, оборудования
для их производства, включая
монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование,
хранение, ремонт и сервисное
обслуживание и перечню документов,
подтверждающих соответствие им
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации
____________________________
(подпись) (фамилия, имя,
отчество, при его наличии)
Дата
Место печати
Индивидуальный
идентификационный номер/
Бизнес идентификационный номер
Направление деятельности
(общий классификатор видов
экономической деятельности)
Адрес юридического лица
и адрес объекта осуществления
деятельности или действий
(операций)
(почтовый индекс, область,
город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер
дома/здания
(стационарного помещения)
Телефоны
ПЛАН-ГРАФИК
по ремонту боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание на ____ год
Заказчик
Наименование услуги
Код товарной номенклатуры
Единица измерения
Количество
Конечный пользователь
Разрешение (сертификата или лицензии) разработчика (производителя)
Наличие конструкторской и (или) производственной документации в собственности
Наличие сертификата (свидетельства) производственного персонала (сотрудников) на выполнение ремонта
Приложение 4
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству, ремонту,
приобретению и реализации боеприпасов,
вооружения и военной техники,
запасных частей,
комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных
материалов, оборудования
для их производства, включая
монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование,
хранение, ремонт и сервисное
обслуживание и перечню документов,
подтверждающих соответствие им
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации
____________________________
(подпись) (фамилия, имя,
отчество, при его
наличии)
Дата
Место печати
Индивидуальный
идентификационный номер/
Бизнес идентификационный номер
Направление деятельности
(общий классификатор видов
экономической деятельности)
Адрес юридического лица
и адрес объекта осуществления
деятельности или действий
(операций)
(почтовый индекс, область,
город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер
дома/здания
(стационарного помещения)
Телефоны
ПЛАН-ГРАФИК
по приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, специальных материалов, оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание на ____ год
Поставщик
Наименование продукции
Код товарной номенклатуры
Единица измерения
Количество
Конечный пользователь
План на экспорт
План импорта
Ежегодный потребность РК
Уровень локализации
Возможность передачи технологии производства
Комплектация
Приложение 2 к приказу
Утверждены приказом
Министра цифрового развития,
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 24 апреля 2019 года № 54/НҚ
Квалификационные требования для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечень документов, подтверждающих соответствие им
№ п/п
Квалификационные требования включают наличие
Документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям
Примечание
1
2
3
4

1. Босатылатын оқ-дәрілерді құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметтің кіші түрі үшін
1
заңды тұлғаның басшысы немесе оның орынбасары, оның ішінде оның филиалының басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімі
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3
қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына жауап беретін және мамандандырылған өндірістік ғимаратты, құрылыс және (немесе) контейнерлік типтегі ұтқыр модульді, көтергіш механизмді, жабдықты; босатылатын оқ-дәрілер мен олардың құрамдастарын сақтауға арналған жай тартқышы бар контурлы найзағайдан қорғау жүйесімен жабдықталған арнайы жабдықталған қойманы; босатылатын оқ-дәрілердің қалдықтарын және өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдық пен құрал-саймандары бар үй-жайды немесе арнайы алаңды; жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды қамтитын жеке меншік құқығындағы (белгіленген капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын кәсіпорындарға және олардың еншілес және (немесе) үлестес ұйымдарына, сондай-ақ ұлттық қауіпсіздіктің қажетті деңгейін ұстап тұру мүдделерін шешу үшін құрылатын ұйымдарға (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер, әскери құралымдар, арнаулы немесе Құқық қорғау органдары және қорғаныс өнеркәсібі саласындағы уәкілетті орган жазбаша растайды) өндірістік-техникалық базаның және меншік құқығындағы технологиялық жабдықтың болуы міндетті емес), (стационарлық және (немесе) ұтқыр) өндірістік-техникалық база
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
үй-жайға меншік құқығының бар екендігі туралы мәліметтерді лицензиар тиісті ақпараттық жүйелерден алады.
4
пайдалану шарттарына және оларға белгіленген өлшем бірлігін, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнама талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
тексеру туралы сертификаттың көшірмесі
5
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою, кәдеге жарату, көму және қайта өңдеу арқылы жою жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
6
кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын, жиынтықтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
7
өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап беретін лауазымды адам
жауапты адамды тағайындау туралы бұйрықтың көшірмесі
құжаттың көшірмесі
8
күзет қызметі субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны тәулік бойы күзетуге арналған шарттың болуы
"Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген талаптарға сәйкес күзет қызметінің субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны күзетуге арналған шарт
құжаттың көшірмесі
9
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты өндірісті ұйымдастыру жоспар-кестесі
босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс саласындағы уәкілетті органмен қорғаныс өнеркәсібі саласында жүргізіліп жатқан саясаттың сәйкестігі тұрғысынан келісілген, ұйым басшысымен бекітілген құжат, босатылатын оқ-дәрілерді құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі жоспар-кесте
жоспарланып отырған қызметтің сәйкестігіне талдау жүргізу кезінде қорғаныс өнеркәсібін дамытудың бағыттарын айқындайтын мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттары, сондай-ақ мемлекеттің әскери қауіпсіздігі мәселелері бойынша мемлекет басшылығы мен Үкіметтің нұсқаулары (тапсырмалары) назарға алынады
10
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті келісімінің болуы
атқаратын қызметі мәніне Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінен анықтама-келісу
құжаттың көшірмесі

1. Для подвида деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка высвобождаемых боеприпасов
1
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
2
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
3
производственно-технической базы (стационарной и (или) мобильной), находящейся на праве собственности, (предприятиям, со сто процентным участием государства в уставном капитале и их дочерним и (или) аффилированным организациям, а также организациям создаваемые для решения интересов поддержания необходимого уровня национальной безопасности (письменно подтверждается Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, специальными государственными или правоохранительными органами в области оборонной промышленности) наличие производственно-технической базы и технологического оборудования на правах собственности не обязательно), огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение и (или) мобильный модуль контейнерного типа, подъемный механизм, оборудование;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых боеприпасов и их компонентов, оборудованный системой контурной молниезащиты с молниеотводами;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых боеприпасов;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
сведения, указывающие о наличии права собственности на помещения, лицензиар получает из соответствующих информационных систем.
4
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений, в том числе средства измерения радиации
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
копия сертификата о поверке
5
утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
6
журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых боеприпасов
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
7
должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер
копии приказа о назначении ответственного лица
копия документа
8
наличие договора на круглосуточную охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности
договор на охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности, требования к которым установлены Законом Республики Казахстан "Об охранной деятельности" от 19 октября 2000 года
копия документа
9
план-график организации производства к указанному подвиду деятельности
план-график по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка высвобождаемых боеприпасов утвержденный руководителем организации, документ согласованный с уполномоченным органом в области оборонной промышленности и государственного оборонного заказа на предмет соответствия проводимой политики в области оборонной промышленности согласно приложению 2 к квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечень документов, подтверждающих соответствие им
при проведении анализа на соответствие планируемой деятельности принимаются во внимание документы системы государственного планирования, определяющие направления развития оборонной промышленности, а также указания (поручения) руководства государства и правительства по вопросам военной безопасности государства
10
наличие согласования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
справка-согласование с Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на предмет занимаемой деятельности
копия документа

2. Босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін
1
заңды тұлғаның басшысы немесе оның орынбасары, оның ішінде оның филиалының басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімі
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3
қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан, өнеркәсінтік, өрт, санитарлы-эпидемиологиялық қауіпсіздігі талаптарына жауап беретін және мамандандырылған өндірістік ғимаратты, құрылысты, көтергіш механизмді, жабдықты; босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы құралдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойманы; босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың қалдықтарын және өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандар бар үй-жайды немесе арнайы алаңды; жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды қамтитын жеке меншік құқығындағы өндірістік-техникалық база босатылатын оқ-дәрілер мен олардың құрамдастарын сақтауға арналған жай тартқышы бар контурлы найзағайдан қорғау жүйесімен жабдықталған арнайы жабдықталған қойманы; босатылатын оқ-дәрілердің қалдықтарын және өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдық пен құрал-саймандары бар үй-жайды немесе арнайы алаңды; жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды қамтитын жеке меншік құқығындағы (белгіленген капиталына мемлекет жүз пайыз қатысатын кәсіпорындарға және олардың еншілес және (немесе) үлестес ұйымдарына, сондай-ақ ұлттық қауіпсіздіктің қажетті деңгейін ұстап тұру мүдделерін шешу үшін құрылатын ұйымдарға (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер, әскери құралымдар, арнаулы немесе Құқық қорғау органдары және қорғаныс өнеркәсібі саласындағы уәкілетті орган жазбаша растайды) өндірістік-техникалық базаның және меншік құқығындағы технологиялық жабдықтың болуы міндетті емес) (стационарлық және (немесе) ұтқыр) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына жауап беретін өндірістік-техникалық база
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
үй-жайға меншік құқығының бар екендігі туралы мәліметтерді лицензиар тиісті ақпараттық жүйелерден алады.
4
пайдалану шарттарына және оларға белгіленген өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнама талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
тексеру туралы сертификаттың көшірмесі
5
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауінсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
6
кәдеге жаратылған босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың материалдарын, жиынтықтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау жөніндегі журнал
осы босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
құжаттың көшірмесі
7
өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап беретін лауазымды адам
жауапты адамды тағайындау туралы бұйрықтың көшірмесі
құжаттың көшірмесі
8
күзет қызметі субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны тәулік бойы күзетуге арналған шарттың болуы
"Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген талаптарға сәйкес күзет қызметінің субъектісімен қызметтік қаруды пайдалана отырып, өндірістік-техникалық базаны күзетуге арналған шарт
құжаттың көшірмесі
9
қызметтің көрсетілген кіші түріне қатысты өндірісті ұйымдастыру жоспар-кестесі
босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс саласындағы уәкілетті органмен қорғаныс өнеркәсібі саласында жүргізіліп жатқан саясаттың сәйкестігі тұрғысынан келісілген, ұйым басшысымен бекітілген құжат, босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі жоспар-кесте
жоспарланып отырған қызметтің сәйкестігіне талдау жүргізу кезінде қорғаныс өнеркәсібін дамытудың бағыттарын айқындайтын мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттары, сондай-ақ мемлекеттің әскери қауіпсіздігі мәселелері бойынша мемлекет басшылығы мен Үкіметтің нұсқаулары (тапсырмалары) назарға алынады
10
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті келісімінің болуы
атқаратын қызметі мәніне Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінен анықтама-келісу
құжаттың көшірмесі
Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-
жарақтарды, әскери техниканы,
арнаулы құралдарды құртып
жіберу, кәдеге жарату, көму
арқылы жою және қайта өңдеу
жөніндегі қызметті жүзеге асыру
үшін қойылатын біліктілік
талаптары және оларға
сәйкестікті растайтын
құжаттар тізбесіне
1-қосымша
Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесіне мәліметтер нысаны

2. Для подвида деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
1
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
2
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
3
производственно-технической базы на праве собственности (предприятиям, со сто процентным участием государства в уставном капитале и их дочерним и (или) аффилированным организациям, а также организациям создаваемые для решения интересов поддержания необходимого уровня национальной безопасности (письменно подтверждается Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, специальными государственными или правоохранительными органами в области оборонной промышленности) наличие производственно-технической базы и технологического оборудования на правах собственности не обязательно), огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов, отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, пожарной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение, подъемный механизм, оборудование; специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
сведения, указывающие о наличии права собственности на помещения, лицензиар получает из соответствующих информационных систем.
4
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
копия сертификата о поверке
5
утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
6
журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
форма сведений согласно приложению 1 к настоящим квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечню документов, подтверждающих соответствие им
копия документа
7
должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер
копии приказа о назначении ответственного лица
копия документа
8
наличие договора на круглосуточную охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности
договор на охрану производственно-технической базы с использованием служебного оружия с субъектом охранной деятельности, требования к которым установлены Законом Республики Казахстан "Об охранной деятельности" от 19 октября 2000 года
копия документа
9
план-график организации производства к указанному подвиду деятельности
план-график по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств утвержденный руководителем организации, документ, согласованный с уполномоченным органом в области оборонной промышленности и государственного оборонного заказа на предмет соответствия проводимой политики в области оборонной промышленности согласно приложению 3 к квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечень документов, подтверждающих соответствие им
при проведении анализа на соответствие планируемой деятельности принимаются во внимание документы системы государственного планирования, определяющие направления развития оборонной промышленности, а также указания (поручения) руководства государства и правительства по вопросам военной безопасности государства
10
наличие согласования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
справка-согласование с Комитета национальной безопасности Республики Казахстан на предмет занимаемой деятельности
копия документа
Приложение 1
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по ликвидации посредством
уничтожения, утилизации,
захоронения и переработке
высвобождаемых боеприпасов,
вооружений, военной техники,
специальных средств и перечень
документов, подтверждающих
соответствие им
Форма сведений к квалификационным требованиям для осуществления деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств и перечень документов, подтверждающих соответствие им

1. Босатылатын оқ-дәрілерді құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі қызметтің кіші түрі үшін мыналар:
1) заңды тұлғаның басшысы немесе оның орынбасары, оның ішінде оның филиалының басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) __________________________________;
лауазымы ___________________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні _____________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________________;
жоғары техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні ________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)___________________________________;
лауазымы ___________________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні _____________________________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі ________________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________________;
техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні _______________;
дипломды берген оқу орнының атауы ____________________________________;
3) қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына жауап беретін және мыналарды қамтитын меншік құқығындағы (стационарлық және (немесе) ұтқыр), өндірістік-техникалық базаны:
мамандандырылған өндірістік ғимаратты, құрылысты және (немесе) контейнерлік типтегі ұтқыр модульді, көтергіш механизмді, жабдықты __________________________;
босатылатын оқ-дәрілер мен олардың құрамдастарын сақтауға арналған жай тартқышы бар контурлы найзағайдан қорғау жүйесімен жабдықталған арнайы жабдықталған қойманы _____________________________________;
босатылатын оқ-дәрілердің қалдықтарын және өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандары бар үй-жайды немесе арнайы алаңды ___________________________________________________________;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды ________________________________________________________________________;
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі (мекенжайы) ____________________;
контейнерлік типтегі ұтқыр модульдің, жабдықтың, көтеру механизмінің, қоршаудың, оқшаулаудың болуы, тұрғын және өндірістік объектілерден метр арақашықтығы туралы ақпарат _________________________________________________________________;

1. Для подвида деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения
и переработка высвобождаемых боеприпасов наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя
или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего
лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) _____________________________________________;
должность ______________________________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ___________________________________________________;
специальность по образованию ______________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании _________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом____________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование,
стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) _____________________________________________;
должность _______________________________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении __________________________________________;
стаж работы по специальности _______________________________________________________;
специальность по образованию _______________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании _________________________________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом ____________________________________;
3) производственно-технической базы (стационарной и (или) мобильной), находящейся на праве
собственности, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими
нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов,
отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического
благополучия населения, пожарной безопасности и включающей: специализированное производственное
здание, сооружение и (или) мобильный модуль контейнерного типа, подъемный механизм, оборудование
_________________________________________________________________________________;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых боеприпасов и их компонентов,
оборудованный системой контурной молниезащиты с молниеотводами
________________________________________________________________________________;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки,
пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых боеприпасов
________________________________________________________________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала ___________________________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) __________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, о расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах
_______________________________________________________________________________;

4) пайдалану шарттарына және оларға белгіленген өлшем бірлігін, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары:
өлшеу құралдарының болуы туралы ақпарат ______________________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен күні _____________________________________________________;
5) ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және өңдеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және өңдеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтардың болуы туралы ақпарат _____________________________________________;
6) кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын, жиынтықтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау жөніндегі журнал:
кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын, жиынтықтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау жөніндегі журналдың болуы туралы ақпарат ___________________________________ болуы қажет.
2. Босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін мыналар:
1) заңды тұлға басшысы немесе оның орынбасары, оның ішінде оның филиалы басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ___________________________________;
лауазымы _____________________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні _____________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________________;
жоғары техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні _________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ______________________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ___________________________________;
лауазымы ____________________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні _____________________________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі ________________________________________;
білімі бойынша мамандығы ______________________________________________;
техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні _______________;
дипломды берген оқу орнының атауы ____________________________________;

4) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям
законодательства об обеспечении единства измерений, в том числе средства измерения радиации:
информация о наличии средств измерений ____________________________________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения _________________________________;
5) утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке
организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов:
информация о наличии утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике
безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению)
и переработке высвобождаемых боеприпасов ________;
6) журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых боеприпасов:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных
высвобождаемых боеприпасов __________________.
2. Для подвида деятельности по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка
высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств наличие:
1) для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя
его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________________________________________;
должность ________________________________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении _____________________________________________________;
специальность по образованию ________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ___________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _____________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование,
стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________________________________________;
должность ________________________________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ___________________________________________;
стаж работы по специальности ________________________________________________________;
специальность по образованию ________________________________________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании __________________________________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом _____________________________________;

3) қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндірістік объектілерден қауіпсіз қашықтықта орналасқан, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы және өрт қауіпсіздігі саласындағы нормативтік құқықтық актілердің талаптарына жауап беретін және мыналарды қамтитын жеке меншік құқығындағы) өндірістік-техникалық базаны:
мамандандырылған өндірістік ғимаратты, құрылысты, көтергіш механизмді, жабдықты _________________________________________________________________;
босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы құралдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойманы _______________________________________________;
босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың қалдықтарын және өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандар бар үй-жайды немесе арнайы алаңды _____________________________________________;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды
_______________________________________________________;
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі (мекенжайы) ______________________;
жабдықтың, көтеру механизмінің, қоршаудың, оқшаулаудың болуы, тұрғын және өндірістік объектілерден метр арақашықтығы туралы ақпарат ______________________;
4) пайдалану шарттарына және оларға белгіленген өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнама талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары:
өлшеу құралдарының болуы туралы ақпарат ______________________________;
өлшеу құралын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен күні _________________;
5) ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтардың болуы туралы ақпарат ___________________________________________________________;
6) кәдеге жаратылған босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың материалдарын, жиынтықтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау жөніндегі журнал:
кәдеге жаратылған босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың материалдарын, жиынтықтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау жөніндегі журналдың болуы туралы ақпарат ______________________________ болуы қажет.
Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-
жарақтарды, әскери техниканы,
арнаулы құралдарды құртып
жіберу, кәдеге жарату, көму
арқылы жою және қайта өңдеу
жөніндегі қызметті жүзеге асыру
үшін қойылатын біліктілік
талаптары және оларға
сәйкестікті растайтын
құжаттар тізбесіне
2-қосымша
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы
____________________________
(қолы) (тегі, аты,әкесінің аты,
болған жағдайда)
Күні
Мөрдің орны
Жеке сәйкестендіру нөмірі/
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Қызмет бағыты (экономикалық
қызметтің жалпы жүктеуіш)
Заңды тұлғаның мекенжайы
және қызметті немесе
әрекеттерді (операцияларды)
жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы (пошта индексі,
облыс, қала, аудан, елді мекен,
көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың)
нөмірі)
Телефоны
Босатылатын оқ-дәрілерді құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін ____ жылға арналған ЖОСПАР-КЕСТЕ
Өнімнің атауы
Санаты
Өлшем бірлігі
Саны
Баланс ұстаушы
Тарату және қайта өңдеу жөніндегі жұмыстарды қаржыландыру көзі
Ескерту
Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-
жарақтарды, әскери техниканы,
арнаулы құралдарды құртып
жіберу, кәдеге жарату, көму
арқылы жою және қайта өңдеу
жөніндегі қызметті жүзеге асыру
үшін қойылатын біліктілік
талаптары және оларға
сәйкестікті растайтын
құжаттар тізбесіне
3-қосымша
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы
____________________________
(қолы) (тегі, аты,әкесінің
аты, болған жағдайда)
Күні
Мөрдің орны
Жеке сәйкестендіру нөмірі/
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Қызмет бағыты (экономикалық
қызметтің жалпы жүктеуіш)
Заңды тұлғаның мекенжайы
және қызметті немесе
әрекеттерді (операцияларды)
жүзеге асыру объектісінің
мекенжайы (пошта индексі,
облыс, қала, аудан, елді мекен,
көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың)
нөмірі)
Телефоны
Босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды құртып жіберу, кәдеге жарату, көму арқылы жою және қайта өңдеу жөніндегі кіші қызмет түрі үшін ____ жылға арналған ЖОСПАР-КЕСТЕ
Өнімнің атауы
Санаты
Өлшем бірлігі
Саны
Баланс ұстаушы
Тарату және қайта өңдеу жөніндегі жұмыстарды қаржыландыру көзі
Ескерту

3) производственно-технической базы на праве собственности, огороженной, изолированной, расположенной
на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых, общественных и производственных объектов,
отвечающей требованиям нормативных правовых актов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения,
пожарной безопасности и включающей: специализированное производственное здание, сооружение, подъемный механизм,
оборудование _______;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств ___________;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов
и переработанных материалов высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств _______;
служебное помещение для размещения работающего персонала _______________________________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) _______________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ____________________;
4) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства
об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений __________________________________________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения _______________________________________;
5) утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации
работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники,
специальных средств:
информация о наличии утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике
безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке
высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств ____________________;
6) журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых вооружений,
военной техники, специальных средств:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных
высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств _________________.
Приложение 2
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству, ремонту,
приобретению и реализации боеприпасов,
вооружения и военной техники,
запасных частей,
комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных
материалов, оборудования
для их производства, включая
монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование,
хранение, ремонт и сервисное
обслуживание и перечню документов,
подтверждающих соответствие им
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации
____________________________
(подпись) (фамилия, имя,
отчество, при его
наличии)
Дата
Место печати
Индивидуальный
идентификационный номер/
Бизнес идентификационный номер
Направление деятельности
(общий классификатор видов
экономической деятельности)
Адрес юридического лица
и адрес объекта осуществления
деятельности или действий
(операций)
(почтовый индекс, область,
город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер
дома/здания
(стационарного помещения)
Телефоны
ПЛАН-ГРАФИК
по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка высвобождаемых боеприпасов на ____ год
Наименование продукции
Категория
Единица измерения
Количество
Балансодержатель
Источник финансирования работ по ликвидации и переработке
Примечание
Приложение 3
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству, ремонту,
приобретению и реализации боеприпасов,
вооружения и военной техники,
запасных частей,
комплектующих изделий
и приборов к ним, специальных
материалов, оборудования
для их производства, включая
монтаж, наладку, модернизацию,
установку, использование,
хранение, ремонт и сервисное
обслуживание и перечню документов,
подтверждающих соответствие им
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации
____________________________
(подпись) (фамилия, имя,
отчество, при его
наличии)
Дата
Место печати
Индивидуальный
идентификационный номер/
Бизнес идентификационный номер
Направление деятельности
(общий классификатор видов
экономической деятельности)
Адрес юридического лица
и адрес объекта осуществления
деятельности или действий
(операций)
(почтовый индекс, область,
город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер
дома/здания
(стационарного помещения)
Телефоны
ПЛАН-ГРАФИК
по ликвидации посредством уничтожения, утилизации, захоронения и переработка высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств на ____ год
Наименование продукции
Категория
Единица измерения
Количество
Балансодержатель
Источник финансирования работ по ликвидации и переработке
Примечание