Базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабардар ету, сондай-ақ депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабардар ету нысандары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2022 жылғы 23 тамыздағы № 58 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 тамызда № 29311 болып тіркелді
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-1-бабының 2-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мына:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабардар ету нысаны;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабардар ету нысаны бекітілсін.
2. Шет мемлекеттің аумағында эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздарды орналастыруды жүзеге асырған Қазақстан Республикасының резидент ұйымы (бұдан әрі – Қазақстан Республикасының резидент ұйымы) эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздарды орналастыра бастаған күннен бастап үш айлық мерзім аяқталғаннан кейін 15 (он бес) жұмыс күні ішінде, сондай-ақ эмиссиялық бағалы қағаздар және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздар толық орналастырылған күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі – уәкілетті орган) эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабарламаны осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қағаз жеткізгіште ұсынады.

Об утверждении форм и сроков уведомления об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, на территории иностранного государства, а также уведомления об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-резидентов Республики Казахстан
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка 23 августа 2022 года № 58. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2022 года № 29311
Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка в соответствии с пунктом 2 статьи 22-1 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг" и пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) форму уведомления об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, на территории иностранного государства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) форму уведомления об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-резидентов Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Организация-резидент Республики Казахстан, осуществившая размещение эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, на территории иностранного государства (далее – организация-резидент Республики Казахстан) представляет в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее – уполномоченный орган) на бумажном носителе уведомление об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, на территории иностранного государства в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней после завершения трехмесячного срока с даты начала размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, а также в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней с даты полного размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, по форме согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

3. Эмиссиялық бағалы қағаздарды ұстаушы депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды шығару талаптарын айқындайтын құжатқа қосылу туралы құжатқа қол қойған күннен кейін 15 (он бес) жұмыс күні ішінде уәкілетті органға депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабарламаны осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қағаз жеткізгіште ұсынады.
4. Эмиссиялық бағалы қағаздарды (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздарды немесе депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды шығару шарттарын айқындайтын құжаттың көшірмесі эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы немесе депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабарламаға қосымша болып табылады.
5. Егер Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының акциялары эмиссиялық бағалы қағаздардың, сондай-ақ депозитарлық қолхаттардың немесе өзге де бағалы қағаздардың базалық активі болып табылса, оларды орналастыру қорытындылары туралы хабарлама ұсынылмайды.
6. Мына:
1) "Қазақстан Республикасының резидент ұйымына шет мемлекеттің аумағында эмиссиялық бағалы қағаздар шығаруға және (немесе) орналастыруға рұқсат беру, базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын, депозитарлық қолхаттарды немесе өзге де бағалы қағаздарды шығару туралы хабардар ету, сондай-ақ оларды орналастырудың қорытындылары туралы есепті ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 37 қаулысының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20252 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне бағалы қағаздар нарығын реттеу және зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 104 қаулысымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25889 болып тіркелген) бекітілген Өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығын реттеу және зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілері тізбесінің 12-тармағының күші жойылды деп танылсын.

3. Держатель эмиссионных ценных бумаг в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней после даты подписания им документа о присоединении к документу, определяющему условия выпуска депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-резидента Республики Казахстан, представляет в уполномоченный орган на бумажном носителе уведомление об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-резидента Республики Казахстан, по форме согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Приложением к уведомлению об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, или об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-резидента Республики Казахстан, является копия документа, определяющего условия выпуска эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, или депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-резидента Республики Казахстан.
5. Если базовым активом эмиссионных ценных, а также депозитарных расписок или иных ценных бумаг являются акции организации-резидента Республики Казахстан, уведомление об итогах их размещения не представляется.
6. Признать утратившими силу:
1) постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 30 марта 2020 года № 37 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на выпуск и (или) размещение эмиссионных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан на территории иностранного государства, уведомления о выпуске депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-резидентов Республики Казахстан, а также представления отчета об итогах их размещения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 20252);
2) пункт 12 Перечня нормативных правовых актов Республики Казахстан по вопросам регулирования рынка ценных бумаг и пенсионного обеспечения, в которые вносятся изменения, утвержденного постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 13 декабря 2021 года № 104 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования рынка ценных бумаг и пенсионного обеспечения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 25889).

7. Бағалы қағаздар нарығы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы тармақтың 2) тармақшасында көзделген іс-шараның орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
9. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және дамыту
Агенттігінің Төрағасы
М. Абылкасымова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту Агенттігінің
Басқармасының
2022 жылғы 23 тамыздағы
№ 58 Қаулыға
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің www.gov.kz
ресми интернет-ресурсында орналастырылған
Базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабардар
Әкімшілік деректер нысанының индексі: ЭБҚОҚТА_1
Кезеңділік: орналастырылуына қарай
Есепті кезең: орналастырылуына қарай
Ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының резидент ұйымы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздарды орналастыра бастаған күннен бастап үш айлық мерзім аяқталғаннан кейін 15 (он бес) жұмыс күні ішінде, сондай-ақ эмиссиялық бағалы қағаздар және (немесе) базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын туынды бағалы қағаздар толық орналастырылған күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы резидент ұйымының толық атауы)
Жолдардың атауы
Сандық және әріптік деректер
1.
Ұйымдық-құқықтық нысанын көрсете отырып, Қазақстан Республикасының резидент ұйымының атауы және оның бизнес-сәйкестендіру нөмірі
2.
Қазақстан Республикасының резидент ұйымының уәкілетті органының базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шығару туралы шешімінің күні
3.
Заңнамасына сәйкес Қазақстан Республикасының резидент ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздарын және (немесе) туынды бағалы қағаздарын шығару жүзеге асырылған мемлекеттің (мемлекеттердің) атауы
4.
Аумағында Қазақстан Республикасының резидент ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздарын және (немесе) туынды бағалы қағаздарын орналастыру жүзеге асырылған мемлекеттің (мемлекеттердің) атауы
5
Бағалы қағаздар шығарылымының көлемі
6.
Қазақстан Республикасының ұйымдастырылған бағалы қағаздар нарығы және (немесе) "Астана" халықаралық қаржы орталығының қор биржасы арқылы сатып алуға ұсынылған базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздардың және (немесе) туынды бағалы қағаздардың саны (орналастыруға жоспарланған жалпы көлемнің кемінде жиырма пайызы)
7.
Орналастыру басталған күн
"Базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабардар" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірмелер осы нысанға қосымшада көзделген.
Қазақстан Республикасының резидент ұйымының бірінші басшысы (қол қоюға уәкілетті тұлға) ұйымдардың қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға ұсынылған құжаттарындағы хабардардың дәйектілігін қамтамасыз етеді.
Қазақстан Республикасының резидент ұйымының бірінші басшысының (қол қоюға уәкілетті тұлғаның) тегі, аты және әкесінің аты (бар болса).
________
(қолы)
Қол қою күні 20_____ жылғы "____" __________
Базалық активі осы бағалы
қағаздар болып табылатын
эмиссиялық бағалы қағаздарды
және (немесе) туынды бағалы
қағаздарды шет мемлекеттің
аумағында орналастыру
қорытындылары туралы
хабардар нысанына
қосымша
"Базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабардар" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (индексі – ЭБҚОҚТА_1, кезеңділігі – орналастырылуына қарай)

7. Департаменту рынка ценных бумаг в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятия, предусмотренного подпунктом 2) настоящего пункта.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
М. Абылкасымова
"СОГЛАСОВАНО"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 23 августа 2022 года № 58
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю
и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на официальном
интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию
и развитию финансового рынка www.gov.kz
Информация об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных
ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги,
на территории иностранного государства
Индекс формы административных данных: ИИРЭЦБ_1
Периодичность: по мере размещения
Отчетный период: по мере размещения
Круг лиц предоставляющих: организация-резидент Республики Казахстан
Срок представления формы административных данных: в течение 15 (пятнадцати)
рабочих дней после завершения трехмесячного срока с даты начала размещения
эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом
которых являются данные ценные бумаги, а также в течение 15 (пятнадцати) рабочих
дней с даты полного размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных
ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги
Форма
__________________________________________________________________________
(полное наименование организации-резидента Республики Казахстан)
Наименование строк
Числовые и буквенные данные
1.
Наименование организации-резидента Республики Казахстан с указанием организационно-правовой формы и его бизнес-идентификационный номер
2.
Дата решения уполномоченного органа организации-резидента Республики Казахстан о выпуске эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги
3.
Наименование государства (государств), в соответствии с законодательством которого (которых) осуществлен выпуск эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан
4.
Наименование государства (государств), на территории которой (которых) осуществлено размещение эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан
5
Объем выпуска ценных бумаг
6.
Количество эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, предложенное к приобретению через организованный рынок ценных бумаг Республики Казахстан и (или) фондовую биржу Международного финансового центра "Астана" (не менее двадцати процентов от общего объема, планируемого к размещению)
7.
Дата начала размещения
Пояснения по заполнению формы административных данных "Информация об итогах
размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым
активом которых являются данные ценные бумаги, на территории иностранного
государства" предусмотрены в приложении к данной форме.
Первый руководитель (лицо, уполномоченное на подписание) организации-резидента
Республики Казахстан обеспечивает достоверность информации, содержащейся
в представленных в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору
финансового рынка и финансовых организаций документах.
Фамилия, имя и отчество (при наличии) первого руководителя
(лица, уполномоченного на подписание) организации-резидента Республики Казахстан.
________
(подпись)
Дата подписания "____" __________ 20_____ года
Приложение
к Форме информации об итогах
размещения эмиссионных
ценных бумаг и (или)
производных ценных
бумаг, базовым активом
которых являются данные
ценные бумаги,
на территории иностранного
государства
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Информация об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных
ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги,
на территории иностранного государств"
(индекс – ИИРЭЦБ_1, периодичность – по мере размещения)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шет мемлекеттің аумағында орналастыру қорытындылары туралы хабардар" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды Қазақстан Республикасының резидент ұйымы жасайды.
3. Нысанға бірінші басшы немесе қол қоюға уәкілетті тұлға қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. Нысанда ұйымдық-құқықтық нысаны және оның бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіле отырып, Қазақстан Республикасының резидент ұйымының атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 2 және 3-бағандарында базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) туынды бағалы қағаздарды шығару туралы Қазақстан Республикасының резидент ұйымының уәкілетті органы шешімінің күні көрсетіледі.
6. Нысанның 3 және 4-бағандарында заңнамасына сәйкес эмиссиялық бағалы қағаздарды және (немесе) Қазақстан Республикасының резидент ұйымының туынды бағалы қағаздарын шығару жүзеге асырылған мемлекеттің (мемлекеттердің) атауы және аумағында Қазақстан Республикасының резидент ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздарын және (немесе) туынды бағалы қағаздарын орналастыру жүзеге асырылған мемлекеттің (мемлекеттердің) атауы көрсетіледі.
7. Нысанның 5-бағанында шығарылым көлемі көрсетіледі.
8. Нысанның 6-бағанында Қазақстан Республикасының ұйымдастырылған бағалы қағаздар нарығы және (немесе) "Астана" халықаралық қаржы орталығының қор биржасы арқылы сатып алуға ұсынылған базалық активі осы бағалы қағаздар болып табылатын эмиссиялық бағалы қағаздардың және (немесе) туынды бағалы қағаздардың саны көрсетіледі.
9. Нысанның 7-бағанында орналастырудың басталу күні көрсетіледі.
Қаулыға 2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің www.gov.kz ресми интернет-ресурсында орналастырылған
Депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабардар
Әкімшілік деректер нысанының индексі: ЭБҚОҚТА_2
Кезеңділік: орналастырылуына қарай
Есепті кезең: орналастырылуына қарай
Ұсынатын тұлғалар тобы: эмиссиялық бағалы қағаздар ұстаушылары
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: эмиссиялық бағалы қағаздарды ұстаушы депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды шығару талаптарын айқындайтын құжатқа қосылу туралы құжатқа қол қойған күннен кейін 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
__________________________________________________________________________
(Эмиссиялық бағалы қағаздар ұстаушының тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)
немесе толық атауы
Жолдардың атауы
Сандық және әріптік деректер
1.
Базалық активтің халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ISIN коды (АЙСИН коды))
2.
Депозитарлық қолхаттардың немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздардың саны, түрі
3.
Базалық активтің саны
"Депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабардар" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада көзделген.
Бағалы қағаздарды ұстаушы қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға ұсынылған құжаттардағы хабардардың дәйекті болуын қамтамасыз етеді.
Бағалы қағаздарды ұстаушының немесе бағалы қағаздар ұстаушының бірінші басшысының (қол қоюға уәкілетті адамның) тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) немесе толық атауы
(қолы)
Қол қою күні 20_____жылғы "____" __________
Депозитарлық қолхаттарды
немесе базалық активі
Қазақстан Республикасының
резидент ұйымдарының
эмиссиялық бағалы қағаздары
болып табылатын өзге де бағалы
қағаздарды орналастыру
қорытындылары туралы
хабардар нысанына
қосымша
"Депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабардар" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (индексі - ЭБҚОҚТА_2, кезеңділігі – орналастырылуына қарай)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация об итогах размещения эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, на территории иностранного государств" (далее - Форма).
2. Форма составляется организацией-резидентом Республики Казахстан.
3. Форму подписывает первый руководитель либо лицо, уполномоченное на подписание.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В Форме указываются наименование организации-резидента Республики Казахстан с указанием организационно-правовой формы и его бизнес-идентификационного номера.
5. В графе 2 и 3 Формы указывается дата решения уполномоченного органа организации-резидента Республики Казахстан о выпуске эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги
6. В графах 3 и 4 Формы указываются наименование государства (государств), в соответствии с законодательством которого (которых) осуществлен выпуск эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан, и наименование государства (государств), на территории которой (которых) осуществлено размещение эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан.
7. В графе 5 Формы указывается объем выпуска.
8. В графе 6 Формы указывается количество эмиссионных ценных бумаг и (или) производных ценных бумаг, базовым активом которых являются данные ценные бумаги, предложенные к приобретению через организованный рынок ценных бумаг Республики Казахстан и (или) фондовую биржу Международного финансового центра "Астана".
9. В графе 7 Формы указывается дата начала размещения.
Приложение 2
к постановлению
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на официальном интернет-ресурсе
Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка www.gov.kz
Информация об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг,
базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-
резидентов Республики Казахстан
Индекс формы административных данных: ИРДРИЦБ_2
Периодичность: по мере размещения
Отчетный период: по мере размещения
Круг лиц предоставляющих: держатель эмиссионных ценных бумаг
Срок представления формы административных данных: в течение 15 (пятнадцати)
рабочих дней после даты подписания им документа о присоединении к документу,
определяющему условия выпуска депозитарных расписок или иных ценных бумаг,
базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-
резидента Республики Казахстан
Форма
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя и отчество (при наличии)
или полное наименование держателя эмиссионных ценных бумаг)
Наименование строк
Числовые и буквенные данные
1.
Международный идентификационный номер (код ISIN (код АЙСИН)) базового актива
2.
Количество, вид депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-резидента Республики Казахстан
3.
Количество базового актива
Пояснения по заполнению формы административных данных "Информация об итогах
размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом
которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-резидентов Республики
Казахстан" предусмотрены в приложении к данной форме.
Держатель ценных бумаг обеспечивает достоверность информации, содержащейся
в представленных в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору
финансового рынка и финансовых организаций документах.
Фамилия, имя и отчество (при наличии) держателя ценных бумаг или первого
руководителя (лица, уполномоченного на подписание) держателя ценных бумаг
________
(подпись)
Дата подписания "____" __________ 20_____ года
Приложение
к Форме информации об итогах
размещения депозитарных
расписок или иных ценных
бумаг, базовым активом
которых являются эмиссионные
ценные бумаги
организаций-резидентов
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Информация об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг,
базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-резидентов Республики Казахстан"
(индекс – ИИРДРИЦБ_2, периодичность – по мере размещения)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Депозитарлық қолхаттарды немесе базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымдарының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын өзге де бағалы қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы хабардар" әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды бағалы қағаздарды ұстаушы жасайды.
3. Нысанға бағалы қағаздарды ұстаушы немесе бағалы қағаздар ұстаушының бірінші басшысы (қол қоюға уәкілетті адам) қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. Нысанның 1-бағанында Базалық активтің халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ISIN коды (АЙСИН)) көрсетіледі.
5. Нысанның 2-бағанында базалық активі Қазақстан Республикасының резидент ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздары болып табылатын депозитарлық қолхаттардың немесе өзге де бағалы қағаздардың саны, түрі көрсетіледі.
6. Нысанның 3-бағанында базалық активтің саны көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация об итогах размещения депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организаций-резидентов Республики Казахстан" (далее - Форма).
2. Форма составляется держателем ценных бумаг.
3. Форму подписывает держатель ценных бумаг или первый руководитель (лицо, уполномоченное на подписание) держателя ценных бумаг.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 Формы указывается Международный идентификационный номер (код ISIN (АЙСИН)) базового актива.
5. В графе 2 Формы указывается количество, вид депозитарных расписок или иных ценных бумаг, базовым активом которых являются эмиссионные ценные бумаги организации-резидента Республики Казахстан.
6. В графе 3 Формы указывается количество базового актива.