"Нұр-Сұлтан қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI шешіміне өзгерісті енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 16 наурызда № 145/22-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27268 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 84/10-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 03.10.2023 № 84/10-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1149 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімімен бекітілген Нұр-Сұлтан қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында (бұдан әрі – Қағида):
99-2) тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"99-2. Әлеуметтік көмектің көлемі 130 АЕК аспайтын газ құбырын орнатуға және жүргізуге байланысты өтініш берушінің нақты шығындарының негізінде анықталады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Нур-Султан"
Решение маслихата города Нур-Султана от 16 марта 2022 года № 145/22-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27268. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 3 октября 2023 года № 84/10-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 03.10.2023 № 84/10-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Нур-Султан" от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1149) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Нур-Султан (далее – Правила), утвержденных вышеуказанным решением:
пункт 99-2 изложить в следующей редакции:
"99-2. Размер социальной помощи определяется исходя из фактических затрат заявителя, связанных с подведением и установкой газового оборудования, но не более 130 МРП.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов