Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-2 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 7С-18-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28570 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25824 болып тіркелді) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақмола облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 634 810,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 725 408,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 008 773,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 95 112,4 мың тенге;
трансферттер түсімі – 398 805 516,7 мың теңге;
2) шығындар – 472 788 430,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 217 815,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 414 890,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 197 074,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – -7 721,6 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 7 721,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 363 713,9мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 363 713,9 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте 6 625 980,0 мың теңге сомасында қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның борышын өтеу – 4 058 628,0 мың теңге, жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 2 567 352,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Т.Жунусов
Ақмола облыстық мәслихатының
2022 жылғы 17 маусымдағы
№ 7С-18-3 шешіміне
1-қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 7С-12-2 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 7С-12-2 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2022 года № 7С-18-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28570
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года № 7С-12-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25824) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Акмолинской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 469 634 810,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 725 408,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 008 773,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95 112,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 398 805 516,7 тысяч тенге;
2) затраты – 472 788 430,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 217 815,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 414 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 197 074,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -7 721,6 тысяча тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства - 7 721,6 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 363 713,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 363 713,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрено погашение займов в сумме 6 625 980,0 тысяч тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа – 4 058 628,0 тысяч тенге, погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 2 567 352,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Т.Жунусов
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 17 июня
2022 года № 7С-18-3
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2021 года № 7С-12-2
Областной бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1 125 173,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
738 978,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
14 706 363,3
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
2 193 473,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 965 032,7
055
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
4 152 202,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
493 408,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 028 811,3
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
62 512,0
081
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
2 128 446,4
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
89 155 159,0
083
Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру
56 256,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
9 297,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
452 227,0
089
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
215 362,0
202
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 310 774,0
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
17 492 881,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 343 079,7
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
4 811 555,9
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
531 523,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 194 800,9
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
880 504,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 982 518,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
331 778,9
05
Денсаулық сақтау
5 174 458,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 116 957,2
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 125 173,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
738 978,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
14 706 363,3
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
2 193 473,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 965 032,7
055
Дополнительное образование для детей и юношества
4 152 202,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
493 408,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 028 811,3
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
62 512,0
081
Дошкольное воспитание и обучение
2 128 446,4
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
89 155 159,0
083
Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности
56 256,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребҰнка (детей)-сироту и ребҰнка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 297,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребҰнка-сироты (детей-сирот), и ребҰнка (детей), оставшегося без попечения родителей
452 227,0
089
Организация профессионального обучения
215 362,0
202
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 310 774,0
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
17 492 881,0
285
Управление физической культуры и спорта области
5 343 079,7
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
4 811 555,9
007
Общеобразовательное обучение одарҰнных в спорте детей в специализированных организациях образования
531 523,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 194 800,9
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
880 504,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 982 518,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
331 778,9
05
Здравоохранение
5 174 458,2
253
Управление здравоохранения области
5 116 957,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

243 026,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
214 989,2
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
44 001,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
129 778,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 007,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 442,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
50 000,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 858 284,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
130 455,2
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
900,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 553 682,8
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
33 768,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
335 329,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
859,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
496 436,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
57 501,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
57 501,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 046 413,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 806 556,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
231 366,9
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 259 301,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
104 687,3
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 428,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

243 026,0
006
Услуги по охране материнства и детства
214 989,2
007
Пропаганда здорового образа жизни
44 001,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
129 778,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населҰнного пункта на лечение
3 007,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 442,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
50 000,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 858 284,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
130 455,2
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
900,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 553 682,8
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счҰт средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами и на оказание медицинской помощи лицам содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
33 768,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объҰма бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
335 329,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
859,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретҰнных на условиях финансового лизинга
496 436,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
57 501,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
57 501,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 046 413,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 806 556,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
231 366,9
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 259 301,0
003
Социальная поддержка инвалидов
104 687,3
007
Капитальные расходы государственного органа
9 428,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

619 943,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
57 252 285,9
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
6 708 054,7
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162 850,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 984 520,2
006
Жануарлар дүниесін қорғау
48 538,2
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
495 662,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 878,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
3 796 325,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212 280,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 929 355,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
319 053,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
29 695,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұнқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
4 763,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
39 000,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
76 465,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
50 000,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 334 893,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 645,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
56 841,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
48 614 875,5
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
328 042,5
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
789 012,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
10 551 248,0
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
700 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
35 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
140 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

619 943,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
57 252 285,9
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
6 708 054,7
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
162 850,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 984 520,2
006
Охрана животного мира
48 538,2
008
Мероприятия по охране окружающей среды
495 662,8
013
Капитальные расходы государственного органа
7 878,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
3 796 325,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 280,0
719
Управление ветеринарии области
1 929 355,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
319 053,7
003
Капитальные расходы государственного органа
29 695,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
4 763,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
39 000,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
76 465,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
50 000,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 334 893,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 645,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 841,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
48 614 875,5
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
328 042,5
002
Субсидирование развития семеноводства
789 012,0
003
Капитальные расходы государственного органа
900,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
10 551 248,0
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
700 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
35 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
140 794,0
046
Государственный учҰт и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 171 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
16 544 403,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 503 685,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
43 535,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
8 811 000,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
697 815,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
289 593,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 911 979,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 812 610,9
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
239 987,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 900,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
674 461,3
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
6 895 262,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
99 368,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 264,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 103,7
12
Көлiк және коммуникация
61 112 999,4
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
61 112 999,4
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 887,9
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
758 543,7
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 200 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
13 593 085,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
32 557 629,6
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
12 891 953,1
13
Басқалар
8 684 035,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 171 368,0
050
Возмещение части расходов, понесҰнных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
16 544 403,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 503 685,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 535,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
8 811 000,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
697 815,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесҰнных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
289 593,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 911 979,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 812 610,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
239 987,1
003
Капитальные расходы государственного органа
2 900,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
674 461,3
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
6 895 262,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
99 368,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
89 264,9
003
Капитальные расходы государственного органа
10 103,7
12
Транспорт и коммуникации
61 112 999,4
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
61 112 999,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
110 887,9
002
Развитие транспортной инфраструктуры
758 543,7
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 200 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
900,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
13 593 085,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
32 557 629,6
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
12 891 953,1
13
Прочие
8 684 035,5
253
Управление здравоохранения области
5 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнҰрства

5 000,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
15 000,0
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
15 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 083 047,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 083 047,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
372 005,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
372 005,2
261
Облыстың білім басқармасы
596 774,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
596 774,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
744 649,6
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
595 977,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
148 672,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 535 170,7
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
344 297,0
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
147 040,0
094
Қала шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
3 043 833,7
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 332 389,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
100 000,0
006
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 846 161,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
347 228,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
2 368 290,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 368 290,2
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 363 957,2

5 000,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
15 000,0
104
Возмещение части расходов, понесҰнных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
15 000,0
257
Управление финансов области
1 083 047,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 083 047,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
372 005,2
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнҰрства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнҰрства и концессионных проектов
372 005,2
261
Управление образования области
596 774,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
596 774,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
744 649,6
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
595 977,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнҰрства
148 672,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 535 170,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
344 297,0
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
147 040,0
094
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
3 043 833,7
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 332 389,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
100 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 846 161,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
347 228,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000,0
14
Обслуживание долга
2 368 290,2
257
Управление финансов области
2 368 290,2
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 363 957,2

245 588,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 011 214,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
46 653,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 776 200,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
328 575,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 615 355,0
261
Облыстың білім басқармасы
918 503,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
724 470,0
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
175 947,0
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
18 086,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
146 802,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 802,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
200 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 417 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
19 417 127,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162 518,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 405 461,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
17 849 148,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
13 297 887,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
4 941 724,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 286,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1 691 225,0
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
450 652,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау

245 588,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 011 214,0
003
Социальная поддержка инвалидов
46 653,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 776 200,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
328 575,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 615 355,0
261
Управление образования области
918 503,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
724 470,0
092
Содержание ребҰнка (детей), переданного патронатным воспитателям
175 947,0
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приҰмных семьях
18 086,0
270
Управление по инспекции труда области
146 802,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
146 802,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
200 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
200 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 417 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
19 417 127,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
162 518,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 405 461,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
17 849 148,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
13 297 887,0
262
Управление культуры области
4 941 724,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
110 286,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
1 691 225,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
450 652,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства

6 772 333,0
Облыс мәслихатының аппараты
69 698,0
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
69 698,0
Облыс әкімінің аппараты
316 775,0
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
316 775,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 137 408,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларын арттыруға
936 524,0
Мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үй төлемдеріне
185 663,0
Ішкі істер органдарының азаматтық қызметшілері қатарынан медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
15 221,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 713 862,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 042 306,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
296 730,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
75 140,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
2 578 303,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
687 204,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
2 033 621,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
558,0
Облыстың бiлiм басқармасы
45 282 834,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға
3 815 113,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шаралар өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
23 216,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
806 173,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
3 122 110,0
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
21 647 811,0
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
10 681 797,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шаралар өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге

6 772 333,0
Аппарат маслихата области
69 698,0
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
69 698,0
Аппарат акима области
316 775,0
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
316 775,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 137 408,0
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
936 524,0
На жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции
185 663,0
На повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел
15 221,0
Управление координации занятости и социальных программ области
6 713 862,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 042 306,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
296 730,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 140,0
На развитие продуктивной занятости
2 578 303,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
687 204,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
2 033 621,0
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
558,0
Управление образования области
45 282 834,0
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
3 815 113,0
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
23 216,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
806 173,0
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
3 122 110,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
21 647 811,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
10 681 797,0
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования

319 805,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
5 327,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шаралар өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
22 268,0
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға
2 115 333,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
420 619,0
Көп балалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
84 653,0
Техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
541 092,0
Үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге
471 636,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
275 555,0
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
75 700,0
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
35 268,0
Cұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге
254 260,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
565 098,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 618 475,0
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
859,0
Қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
496 436,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға
19 225,0
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
158 060,0
Тергеу изоляторларында және қылмыстық-атқару жүйесінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсетуге
33 768,0
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 745 971,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
29 666,0
Денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруга Ұлттық қордан кепілдендірілген трансферт есебінен

319 805,0
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
5 327,0
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
22 268,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
2 115 333,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
420 619,0
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
84 653,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального послесреднего образования
541 092,0
На обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трҰх до шести лет
471 636,0
На увеличение оплаты труда медицинским работникам организаций дошкольного образования
275 555,0
На увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
75 700,0
На увеличение оплаты труда медицинским работникам в государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
35 268,0
На обеспечение молодҰжи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям
254 260,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
565 098,0
Управление здравоохранения области
2 618 475,0
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
859,0
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретҰнных на условиях финансового лизинга
496 436,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
19 225,0
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
158 060,0
На оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы"
33 768,0
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 745 971,0
На пропаганду здорового образа жизни
29 666,0
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения за счҰт гарантированного трансферта из Национального фонда

4 712,0
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
129 778,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 001 678,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
947 205,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
54 473,0
Облыстың мәдениет басқармасы
922 050,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
684 956,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
237 094,0
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
45 663,0
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
39 000,0
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялау
6 663,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
29 914 639,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
27 369 432,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 545 207,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
15 000,0
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
15 000,0
Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы
67 785,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
67 785,0
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
31 230 055,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
16 544 403,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
43 535,0
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
8 811 000,0
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға

4 712,0
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
129 778,0
Управление физической культуры и спорта области
1 001 678,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
947 205,0
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
54 473,0
Управление культуры области
922 050,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
684 956,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
237 094,0
Управление предпринимательства и туризма области
45 663,0
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000,0
Субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
6 663,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
29 914 639,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
27 369 432,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
2 545 207,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
15 000,0
Возмещение части расходов, понесҰнных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
15 000,0
Управление цифровизации и архивов области
67 785,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
67 785,0
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
31 230 055,0
На возмещение части расходов, понесҰнных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
16 544 403,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 535,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
8 811 000,0
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов

2 992 272,0
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға
289 593,0
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 849 252,0
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялауға
700 000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
40 365 632,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 764 588,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 506 135,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
347 040,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 911 413,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 357 103,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 029 907,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
8 721 472,0
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкицялауға
910 179,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 831 568,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
462 692,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
5 118 734,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 618 521,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
664 030,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 447 616,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
244 449,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
8 910 066,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
1 293 101,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 796 325,0
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
3 796 325,0
Бюджеттік несиелер

2 992 272,0
На субсидирование возмещения расходов, понесҰнных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
289 593,0
На субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 849 252,0
На субсидирование развития производства приоритетных культур
700 000,0
Целевые трансферты на развитие
40 365 632,0
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 764 588,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 506 135,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
347 040,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 911 413,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 357 103,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 029 907,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населҰнных пунктах
8 721 472,0
На строительство и реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения Щучинско-Боровской курортной зоны
910 179,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 831 568,0
На развитие теплоэнергетической системы
462 692,0
На развитие газотранспортной системы
5 118 734,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 618 521,0
На развитие малых и моногородов
664 030,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 447 616,0
На развитие транспортной инфраструктуры
244 449,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
8 910 066,0
На развитие малых и моногородов
1 293 101,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 796 325,0
На развитие объектов охраны окружающей среды
3 796 325,0
Бюджетные кредиты

3 781 769,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 189 976,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 189 976,0
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
2 591 793,0
Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін кредит беруге
2 591 793,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2022 жылғы 17 маусымдағы
№ 7С-18-3 шешіміне
5-қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 7С-12-2 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

3 781 769,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 189 976,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 189 976,0
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
2 591 793,0
На кредитование для микрокредитования в сельских населҰнных пунктах и малых городах
2 591 793,0
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 17 июня
2022 года № 7С-18-3
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2021 года № 7С-12-2
Целевые трансферты из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

39 144 901,7
оның iшiнде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
25 636 423,8
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
13 490,0
Материалдық-техникалық базаны нығайтуға
13 490,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
685 524,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
38 214,0
Қосшы қаласының атқарушы органдарын ұстауға
580 100,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
67 210,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 828 568,8
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
22 524,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету
5 517,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
13 000,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
164 312,6
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
109 982,2
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
47 680,0
"Алғашқы жұмыс орны" жобасын іске асыруға
50 000,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасын іске асыруға
7 352,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
63 696,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
253 270,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
576 129,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
367 745,7
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
56 667,1
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
25 889,7
Бурабай ауданының "Белсенді ұзақ өмір" сүру орталағы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жүргізуге жобалау - сметалық құжаттама әзірлеу
9 803,5
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
15 000,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға
40 000,0
Облыстың мәдениет басқармасы
1 060 229,7
Мәдениет объектілерін жөндеуге
783 985,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
141 929,1
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
68 913,6
Астрахан ауданының Астрахан ауылында Астрахан аудандық мәдениет үйін ұстауға

39 144 901,7
в том числе:
Целевые текущие трансферты
25 636 423,8
в том числе:
Аппарат акима области
13 490,0
На укрепление материально-технической базы
13 490,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
685 524,0
На увеличение размера подъҰмного пособия
38 214,0
На содержание исполнительных органов города Косшы
580 100,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
67 210,0
Управление координации занятости и социальных программ области
1 828 568,8
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
22 524,0
На обеспечение инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 517,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне ветеранам Великой Отечественной войны
13 000,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
164 312,6
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
109 982,2
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
47 680,0
На реализацию проекта "Первое рабочее место"
50 000,0
На реализацию проекта "Контракт поколений"
7 352,0
На обеспечение льготного проезда
63 696,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
253 270,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
576 129,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
367 745,7
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
56 667,1
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
25 889,7
На разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта административного здания коммунального государственного учреждения "Центр активного долголетия "Белсендi ұзақ өмір" Бурабайского района
9 803,5
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
15 000,0
На создание центров по поддержке семей
40 000,0
Управление культуры области
1 060 229,7
На ремонт объектов культуры
783 985,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
141 929,1
На материально-техническое оснащение организациям культуры
68 913,6
На содержание Астраханского районного дома культуры в селе Астраханка Астраханского района

55 400,0
Атбасар ауданының Бастау ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын ұстауға
10 002,0
Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы
150 592,0
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
150 000,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
592,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
973 484,6
Спорт объектілерін жөндеуге
155 646,7
Спорттық жабдықтарды орнату
474 728,9
Есіл ауданының мүгедектері үшін спорттық құрал-саймандар сатып алу
5 000,0
Астрахан ауданы әкімдігі жанындағы Астрахан ауылында "Жастар" дене шынықтыру-сауықтыру кешенін ұстау.
26 000,0
Степногорск қаласының мүгедектері үшін спорттық құрал-саймандар сатып алу
5 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
307 109,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 689 618,8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
6 552 743,2
Шортанды ауданында тұрғын үй сатып алу
30 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
1 106 875,6
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 548 387,6
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
10 733 532,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1 814 854,7
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
674 461,3
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
589 354,3
Бурабай ауданы Щучинск қаласының инженерлік желілерін түгендеуге
85 107,0
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
12 067,0
Коммуналдық меншікті жөндеуге
12 067,0
Нысаналы даму трансферттерi
13 508 477,9
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 189 127,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 658 768,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 832 650,7
Спорт объектілерін дамытуға
340 910,9
Мемлекеттік органның объектілерін дамытуға
88 359,0
Мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
233 110,3
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға
35 328,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 875 013,3
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 389 295,2
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға

55 400,0
На содержание Центра досуга молодҰжи в селе Бастау Атбасарского района
10 002,0
Управление цифровизации и архивов области
150 592,0
На содержание коммунальное государственное учреждение "Smart Aqkol"
150 000,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
592,0
Управление физической культуры и спорта области
973 484,6
На ремонт объектов спорта
155 646,7
Установка спортивных площадок
474 728,9
На приобретение спортивного инвентаря для инвалидов Есильского района
5 000,0
На содержание физкультурно-оздоровительного комплекса "Жастар" при акимате Астраханского района в селе Астраханка
26 000,0
На приобретение спортивного инвентаря для инвалидов города Степногорск
5 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
307 109,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 689 618,8
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
6 552 743,2
Выкуп жилья в Шортандинском районе
30 000,0
Ремонт системы водоснабжения и водоотведения
1 106 875,6
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 548 387,6
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
10 733 532,9
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 814 854,7
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
674 461,3
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки
589 354,3
На инвентаризацию инженерных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
85 107,0
Управление предпринимательства и туризма области
12 067,0
На ремонт коммунальной собственности
12 067,0
Целевые трансферты на развитие
13 508 477,9
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 189 127,5
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 658 768,6
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 832 650,7
На развитие объектов спорта
340 910,9
На развитие объектов государственных органов
88 359,0
На развитие объектов культуры и отдыха
233 110,3
На развитие объектов сельского хозяйства
35 328,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 875 013,3
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
1 389 295,2
На развитие систем водоснабжения в сельских населҰнных пунктах