Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 18 ақпандағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 сәуірде № 27809 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Байғанин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 02-08-04/84 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округінің Қораши ауылы аумағында ірі қара малдың инфекциялық ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 18 ақпандағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26941 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Көлтабан ауылдық округінің әкімі С. Бітімбай

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 18 февраля 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 20 апреля 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2022 года № 27809
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Байганинского района от 13 апреля 2022 года № 02-08-04/84, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кораши Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 18 февраля 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26941).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Культабанского
сельского округа
С. Бітімбай