Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округінің Хазірет және Жездібай ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27431 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Хазірет ауылдық округінің Хазірет және Жездібай ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Хазірет ауылдық округі Хазірет ауылының келесі көшелері:
1) "Жастар" көшесін – "Абылай хан" көшесіне;
2) "Ленин" көшесін – "Әлия Молдағұлова" көшесіне;
3) "Почтовая" көшесін – "Шығанақ Берсиев" көшесіне;
4) "Советская" көшесін – "Нұрғиса Тілендиев" көшесіне;
5) "Украинская" көшесін - "Салық Зиманов" көшесіне;
6) "Абая" көшесін - "Абай" көшесіне қайта аталсын.
2. Хазірет ауылдық округі Жездібай ауылының келесі көшесі:
1) "Жангелдин" көшесін - "Роза Бағланова" көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Хазірет ауылдық
округінің әкімі
А. Бекетов

О переименовании некоторых улиц сел Хазрет и Жездибай Хазретовского сельского округа Мартукского район
Решение акима Хазретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 29 марта 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27431
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Хазрет и Жездибай Хазретовского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Хазрет Хазретовского сельского округа:
1) улицу "Жастар" - на улицу "Абылай хан";
2) улицу "Ленина" - на улицу "Әлия Молдағұлова;
3) улицу "Почтовая" - на улицу "Шығанақ Берсиев;
4) улицу "Советская" - на улицу "Нұрғиса Тілендиев;
5) улицу "Украинская" - на улицу "Салық Зиманов";
6) улицу "Абая" - на улицу "Абай".
2. Переименовать следующую улицу села Жездибай Хазретовского сельского округа:
1) улицу "Жангельдина" - на улицу "Роза Бағланова".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Хазретовского
сельского округа
А. Бекетов