Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-223 "Жамбыл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 қарашадағы № 28-141 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 4 қарашада № 30412 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының "Алматы облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсанындағы № 47-223 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5031 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргiзiлетiн жердi аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде, жер салығының мөлшерлемелерін, Қазақстан Республикасы Кодексінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) 505 және 506 баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен елу пайызға арттырылсын".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

О внесении изменения в решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2018 года № 47-223 "О повышении ставок земельного налога по Жамбылскому району"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 1 ноября 2022 года № 28-141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 ноября 2022 года № 30412
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области "О повышении ставок земельного налога по Жамбылскому району" от 27 декабря 2018 года № 47-223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5031) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын