Ұзынбұлақ ауылдық округіндегі көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылы 5 қаңтарда № 31586 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысы негізінде және Ұзынбұлақ ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Ұзынбұлақ ауылдық округінің келесі көшелері қайта аталсын:
Ұзынбұлақ ауылындағы:
Карл Маркс көшесінен Байбарақ Жақсылықұлы көшесіне;
Ленин көшесінен Молдахмет Қылышбаев көшесіне;
Совет көшесінен Қашаған би көшесіне;
Абай көшесінен Абай көшесіне;
Ыдырыс Көшкінов көшесінен Ыдырыс Көшкінов көшесіне;
Қаныш Сәтбаев көшесінен Қаныш Сәтбаев көшесіне;
Құрманғазы көшесінен Құрманғазы көшесіне;
Жаңа құрылыс көшесінен Жаңа құрылыс көшесіне.
Ақсай ауылындағы:
Үйеңкі көшесінен Ыдырыс Әбдіғұлов көшесіне;
Ленин көшесінен Байбатыр Жандаров көшесіне;
Ақсай көшесінен Мырқасымбай Сағынышев көшесіне;
Карл Маркс көшесінен Ықсан Көшкінов көшесіне;
Алматы көшесінен Әбіләкім Солтанқұлов көшесіне.
Жалаулы ауылындағы:
Алматы көшесінен Малай батыр көшесіне;
Жалаулы көшесінен Жетен батыр көшесіне.
2. Ұзынбұлақ ауылдық округінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Ұзынбұлақ ауылындағы:
атауы жоқ көшесіне Мұқа Солтанқұлов;
атауы жоқ көшесіне Хамыт Анапияұлы.
Ақсай ауылындағы:
атауы жоқ көшесіне Төлек Жаманбалаев.
Жалаулы ауылындағы:
атауы жоқ көшесіне Мұқасали Ілебаев.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынбұлақ ауылдық округінің әкімі О. ТАКАБАЕВ

О присвоении наименований и переименовании улиц в Узынбулакском сельском округе
Решение акима Узынбулакского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 29 декабря 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31586
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года и с учетом мнения населения Узынбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в населенных пунктах Узынбулакского сельского округа:
в селе Узынбулак:
улицу Карл Маркс на улицу Байбарақ Жақсылықұлы;
улицу Ленин на улицу Молдахмет Қылышбаев;
улицу Совет на улицу Қашаған би;
улицу Абай на улицу Абай;
улицу Ыдырыс Көшкінов на улицу Ыдырыс Көшкінов;
улицу Қаныш Сәтбаев на улицу Қаныш Сәтбаев;
улицу Құрманғазы на улицу Құрманғазы;
улицу Жаңа құрылыс на улицу Жаңа құрылыс.
в селе Аксай:
улицу Үйеңкі на улицу Ыдырыс Әбдіғұлов;
улицу Ленин на улицу Байбатыр Жандаров;
улицу Ақсай на улицу Мырқасымбай Сағынышев;
улицу Карл Маркс на улицу Ықсан Көшкінов;
улицу Алматы на улицу Әбіләкім Солтанқұлов.
в селе Жалаулы:
улицу Алматы на улицу Малай батыр;
улицу Жалаулы на улицу Жетен батыр.
2. Присвоить следующее наименования безымянным улицам в населенных пунктах Узынбулакского сельского округа:
в селе Узынбулак:
безымянной улице улица Мұқа Солтанқұлов;
безымянной улице улица Хамыт Анапияұлы.
в селе Аксай:
безымянной улице улица Төлек Жаманбалаев.
в селе Жалаулы:
безымянной улице улица Мұқасали Ілебаев.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узынбулакского сельского округа О. ТАКАБАЕВ